21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ ۰۸:۴۷:۱۹
کد مطلب:  716084
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
برگزاری جشنواره الگو های برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، از برگزاری جشنواره الگو های برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی دوره متوسطه اول در مدارس سراسر استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،سیدمجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: جشنواره الگوهای برتر تدریس درس تفکر و سبک زندگی به منظور ارتقای کمی و کیفی دانش، نگرش و مهارت‌های مربیان و دبیران برگزار می‌شود.

           

وی با اشاره به اینکه این جشنواره در اجرای راهکار7-11سند تحول بنیادین آموزش و پرورش برگزار می شود، تاکید کرد: معاونین، مربیان، مشاوران تربیتی، تحصیلی و شغلی و دبیران درس تفکر و سبک زندگی استان می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

هاشمی ادامه داد: این جشنواره در راستای توسعه ی زمینه پژوهشگری و افزایش توانمندی های حرفه ای معلمان به شکل فردی و گروهی با تبادل تجارب و دستاورد ها در سطح محلی و ملی، ایجاد فرصت های باز آموزی مستمر علمی، تحقیقاتی و مطالعاتی  برای معاونین، مربیان پرورشی، مشاوران و دبیران درس تفکر و سبک زندگی برگزار می شود.

این مقام مشئول،با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره ، تصریح کرد: ارتقای کمی و کیفی شیوه های تدریس مربیان ،مشاوران و دبیران درس تفکر و سبک زندگی، اصلاح و تغییر نگرش های رایج و سنتی در شیوه های تدریس، مکتوب نمودن تجربیات ، به اشتراک گذاشتن دانسته ها و اندوخته ها و ترغیب و تشویق مربیان ،مشاوران و دبیران به استفاده از روش های مختلف یاددهی-یادگیری از اهداف برگزاری این جشنواره است.

گفتنی است، دستورالعمل جشنواره الگوهای برتر تدریس درس "تفکر و سبک زندگی"، در شمار ابلاغیه‌های پایدار معاونت پرورشی و فرهنگی بوده و در قالب اطلاعیه در پورتال معاونت پرورشی و فرهنگی بارگذاری گردیده است.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :