11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ ۱۴:۵۲:۲۰
کد مطلب:  715169
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خوزستان اعلام کرد:
مشارکت مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی در برون سپاری خدمات آموزشی رشته کشاورزی/ پوشش 545 دانش آموز هنرستان های رشته کشاورزی در طرح بسته خدمات آموزشی

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خوزستان از مشارکت مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی خوزستان در برون سپاری خدمات آموزشی رشته کشاورزی و پوشش 545 دانش آموز هنرستان های رشته کشاورزی در این طرح خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، جمشید کمایی پیش از ظهر امروز چهارشنبه 25 مهرماه 97 در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی با بیان اینکه استان خوزستان به عنوان قطب کشاورزی کشور ظرفیت های عظیمی در حوزه تولیدات کشاورزی دارد، اظهار کرد: با توجه به محدودیت های هنرستان های کشاورزی در بخش تجهیزات، مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی استان در قالب یک تفاهم نامه با آموزش و پرورش بخشی از آموزش های تخصصی کارگاه محور هنرجویان رشته کشاورزی را به عهده گرفته است.

 

وی افزود: در این طرح 325 نفر از هنرجویان شادگان، خرمشهر، شاوور در مرکز اهواز و همچنین 220 نفر از هنرجویان سردشت و شوش در مرکز صفی آباد دزفول به مدت 3 سال تحت پوشش آموزش های تخصصی کشاورزی قرار می گیرند.

 

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خوزستان در عین حال با اظهار اینکه 5 هنرستان کشاورزی در استان فعال هستند؛ خاطرنشان کرد: توجه به آموزش های فنی و حرفه ای و ترویج رویکرد مهارت آموزی در بین دانش آموزان از مهمترین اولویت های آموزش و پرورش استان است.

 

کمایی در پایان گفت: در راستای گسترش مراکز آموزشی فنی و حرفه ای و کاردانش در استان همکاری تنگاتنگی با مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی و اداره کل آموزش های فنی و حرفه ای برقرار شده است.       

 

 

به اشتراک بگذارید :