20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ ۱۲:۰۶:۰۵
کد مطلب:  712474
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان شهریار
در بحث آسیب های اجتماعی باید به مهندسی فرهنگی بپردازیم

ششمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان شهریار با حضور مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، نماینده مردم شهریار،قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه شهریار ، فرماندار شهریار ، بخشدار مرکزی شهریار ، مدیر آموزش و پرورش شهریار ، سرناظر اداره کل نوسازی مدارس استان تهران ، شهرداران ، اعضای شوراهای شهر و کلیه اعضای شورای آموزش و پرورش در سالن جلسات اردوگاه شهید منتظری برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از شهریار ، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با ارائه آماری از مدارس ، دانش آموزان و نیروی انسانی در شهرستان های استان تهران ، اظهار داشت : در سال تحصیلی جاری با بحران نیروی انسانی روبرو بودیم که با مدیریت همکاران و اعمال سیاست های لازم سعی شد مشکل نیروی انسانی در مدارس حل شود .

وی با اشاره به توجه جدی به ایمن سازی مدارس فرسوده در استان تاکید کرد : سعی داریم با مصوبه شورای آموزش و پرورش استان تهران در برنامه ششم توسعه با کمک خیرین ، اداره کل نوسازی مدارس و مسئولان نسبت به نوسازی مدارس و ایجاد فضاهای آموزشی استاندارد و مقاوم برای دانش آموزان اقدامات گسترده ای را انجام دهیم .

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت توجه به آسیب های اجتماعی در مدارس گفت : در بحث آسیب های اجتماعی باید به مهندسی فرهنگی بپردازیم و با برنامه ریزی های میان مدت و بلند مدت در جهت مهار این آسیب ها اقدام کنیم.

در ادامه فرماندار شهریار نیز با توجه به اهمیت پروژه های آموزش و پرورش گفت : سعی شود پروژه های نیمه کاره با همت همه مسئولان شهرستان پایان یابد تا دانش آموزان بتوانند از مزایای آن بهره مند گردند . طاهری با مهم دانستن بحث آموزش و پرورش گفت : تمام مسئولان باید در حل مسائل آموزش و پرورش با همدلی و همکاری پیش قدم باشند .

 

به اشتراک بگذارید :