21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ ۱۱:۳۲:۲۷
کد مطلب:  712419
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران؛
همایش استانی برنامه تدبیر برگزار شد

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، از برگزاری همایش استانی برنامه تدبیر ویژه کارشناسان آموزش ابتدایی و مدیران منتخب مدارس ابتدایی شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه یک بهارستان، محمد احسانی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت:هدف از برگزاری این همایش ، بهبود فرایندهای مدیریت مدرسه به منظور ارتقا سطح عملکرد و کیفیت آن بود.

وی ضمن تقدیر از مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 1 بهارستان جهت برگزاری همایش یک روزه تدبیر ، تصریح کرد: بهبود سطح عملکرد مدرسه در برنامه ها، فعالیت ها و اقدامات آموزشی، توسعه و تقویت فرهنگ مشارکت و کارگروهی در مدرسه با بهره گیری از توانمندی های کلیه ذی نفعان، را می توان از راهکارهای علمی در اجرای برنامه تدبیر نام برد.

در ادامه سمائی رئیس اداره آموزش دوره دوم ابتدایی استان به تبیین نقش مدیران از دیدگاه اسلام پرداختند و با ارائه سخنانی از ائمه و مقایسه دیدگاه اسلام و نیز ارائه دیدگاه چند مکتب دیگر به مقایسه آنها و امتیازات دیدگاه اسلامی نسبت به آنها پرداخت.

گفتنی است، درپایان به شرکت کنندگان  در همایش گواهی دانش افزایی اعطاء شد.

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :