1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ ۱۰:۱۴:۲۲
کد مطلب:  712324
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
نمایندگان مجلس دانش آموزی ، رابطین دانش آموزان با مسئولان هستند

نشست صمیمی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، با نمایندگان مجلس دانش آموزی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ناحیه2بهارستان،نشست نمایندگان مجلس دانش آموزی با مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان برگزار شد و در این جلسه فولادوند طی حکمی نمایندگان مجلس دانش آموزی را به عنوان مشاوران دانش آموزی خود تعیین کرد.

 

عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، نمایندگان مجلس دانش آموزی را به عنوان رابطین دانش آموزان با مسئولان دانست و گفت: شما در جایگاهی قرار گرفته اید که می توانید به عنوان مشاور در تصمیم گیری های مسولان ،نظرات خود را بازگو کنید که این خود تمرینی است  برای مشارکت  و کارگروهی در آینده شما.

 

وی سعه صدر ، تحمل سختیها و مشکلات را از جمله ویژگی های مسولیت پذیری دانست و افزود: باید شما دانش آموزان با اخلاق حسنه در روابط خود با دیگران به دنبال اصلاح امور باشید و با بررسی دقیق اساس نامه مجلس دانش آموزی، از حیطه اختیارات خود آگاه شوید.

 

فولادوند،با نگاهی به سیر تاریخی تمدن فرهنگی کشور ایران، استبداد را سر منشاء فروپاشی سلسله های پیشین دانست چرا که مردم در آن حکومت ها جایگاهی نداشتند و اظهار داشت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی با برپایی انتخابات های متعدد مردم مستقیم در اداره کشور سهیم هستند و این ویژگی ،نمونه بارزی از مردم سالاری دینی می باشد.

 

گفتنی است،در این نشست صمیمی که با حضور سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، رئیس و کارشناسان سازمان دانش آموزی برگزار شد، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، در حکمی نمایندگان مجلس دانش آموزی را به عنوان مشاوران دانش آموزی خود تعیین کرد.

 

 

به اشتراک بگذارید :