3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ ۱۰:۵۴:۲۰
کد مطلب:  711738
معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران خبر داد:
توزیع 8 هزار پوستر مسابقات قرآن،عترت ونماز و طرح مصباح الهدی در مدارس استان

معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران از توزیع 8 هزار پوسترسی و هفتمین دوره مسابقات قرآن،عترت ونماز و چهارمین دوره طرح مصباح الهدی بین مدارس شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پررورش شهرستانهای استان تهران در تشریح این خبرگفت : به منظور تبیین اهداف ،جذب و راهنمایی دانش آموزان به فعالیت های قرآن،عترت و نماز  8 هزار پوستر سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن ،عترت ونماز و چهارمین دوره طرح مصباح الهدی در بین مدارس شهرستان های استان تهران توزیع شد.

وی با اشاره به اهمیت مرحله ی آموزشگاهی  مسابقات قرآن،عترت و نماز و همچنین  چهارمین دوره طرح مصباح الهدی (امام شناسی و سبک زندگی اسلامی) با محوریت شناخت امام هادی (ع) اظهار داشت: این پوستر ها نسبت به سال های گذشته زودتر در اختیار مناطق و مدارس استان قرار گرفتند و انتظار می رود با توجه به برنامه ریزی های دقیق در این زمینه نسبت به گذشته  فعالیت های مثمر ثمر تری صورت پذیرد.

هاشمی با تاکید بر اینکه در سال جدید مسابقات قرآن،عترت و نماز در مراحل مختلف طبق دستورالعمل کتاب ندای رحمت و طرح مصباح الهدی به شیوه ای متفاوت نسبت به سال های گذشته در 6 مرحله انجام خواهد گرفت ، تصریح کرد: سعی شده است در این مراحل دانش آموزان،همکاران فرهنگی و مناطق 21  گانه، فعالیت های مختلفی که فراگیر،ساده و روان و در عین حال مفید و تاثیر گذار باشد را انجام دهند.

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد:  نکته حائز اهمیت در این طرح ، تلفیق برنامه های قرآن،عترت و نماز و فرهنگی هنری  برای دومین سال در جشنواره های سرود و نقاشی همگانی است.

 

به اشتراک بگذارید :