21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ ۱۲:۵۳:۰۲
کد مطلب:  710479
با حضورمدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پیشوا :
برگزاری آیین گشایش و افتتاح 3 مدرسه خیرساز

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،گفت: اگر کمک خیرین مدرسه ساز در شهرستان های استان تهران نبود، الان شاهد مدارس سه شیفته بودیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از پیشوا ، عبدالرضا فولادوندمدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در آئین افتتاح سه باب مدرسه خیّری در شهرستان پیشوا، گفت: در شهریورماه گذشته ۵۴ مدرسه و حدود ۶۶۰ کلاس وارد چرخه آموزش شده است.

 

وی یا اشاره به افزایش ۷ درصدی جمعیت دانش آموزی در شهرستان های استان تهران، تاکید کرد: کمک خیرین محترم مدرسه ساز، کمکی سرنوشت ساز و به به یادماندنی است و آثار آن ،هم برای مردم، هم برای دولت و هم برای کسانی که در راستای توسعه فرهنگ و تمدن اسلامی در دنیا گام بر می دارند، ماندگار خواهد ماند.

 

فولادوند ، تصریح کرد: در هیچ کجای دنیا این ایثار و از خودگذشتگی خیرین را نمی توانیم بینیم؛ پول داشتن برای خیّر بودن کافی نیست بلکه دل داشتن  و انسانیت است که مهم است.

 

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از همه خیرین و مسئولانی که تلاش کردند که سه فضای آموزشی در روستاهای گلعباس و یام و در محله سناردک ایجاد و به بهره برداری برسد، تقدیر و تشکر کرد.

به اشتراک بگذارید :