24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ ۱۰:۲۶:۱۵
کد مطلب:  709503
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در کمیته اقتصاد مقاومتی:
اقتصاد مقاومتی با عملیاتی نمودن شعار حمایت از کالای ایرانی

نشست تخصصی کمیته اقتصاد مقاومتی به ریاست عبدالرضا فولاد وند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن شورای شماره یک اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،یداله شهباز بیگی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید برعملیاتی نمودن شعار حمایت از کالای ایرانی  ، اظهار داشت: یکی از راهکارهای عملیاتی اقتصاد مقاومتی ، حمایت از کالای ایرانی است .

 

وی از فعال بودن دبیرخانه اقتصاد مقاومتی  در شهرستان های استان تهران خبر داد وافزود: برنامه کلی  اقتصاد مقاومتی شهرستان های استان  تهران در قالب پنج پروژه در 19 منطقه استان در حال پیگیری و اجراست.

شهبازبیگی با اشاره به این که امکان عملیاتی  شدن بعضی از پروژه ها در سطح مدارس، منطقه و استان وجود ندارد،  تاکید کرد: با تلاش کمیته اقتصاد مقاومتی در راستای  بومی سازی پروژه ها، تا کنون مفق شده ایم  سه پروژه در سطح مدارس قابلیت اجرایی پیدا نماید .

 قائم مقام مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با اشاره به راهکارهای عملیاتی حمایت از کالای ایرانی در راستای اقتصاد مقاومتی در سطح شهرستان های استان تهران ، تصریح کرد: سیستم راه اندازی انرژی خورشیدی  ، استفاده از سامانه یکپارچه خرید با رویکرد خرید کالای ایرانی و استفاده از تولیدات هنرستان های آموزش و پرورش در مصارف جوایز مسابقات و برنامه ها مبتنی بر پاداش مبتنی بر عملکرد آموزش و پرورش در سطح  این اداره کل  و مناطق تابع  از جمله موارد قابل اجراست.

گفتنی است،  رونمایی از سایت تولیدات داخلی آموزش و پرورش در سفر مقام عالی وزارت در منطقه جواد آباد صورت خواهد پذیرفت.

 

 

به اشتراک بگذارید :