3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ ۰۸:۵۳:۲۶
کد مطلب:  709385
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در ملارد:
نظارت، کنترل و ارزشیابی مستمر بر فعالیت دانش آموزان در پایه دوازدهم

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نشست کارشناس مسئولان آموزش متوسطه در ملارد، تجلی آموزش و پرورش را در متوسطه دوم دانست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ملارد،میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این نشست ضمن اشاره به استقرار پایه دوازدهم و حساسیت ویژه این پایه گفت: آموزش و پرورش در متوسطه دوم تجلی پیدا می کند.

وی افزایش حجم دروس در پایه دوازدهم، تاثیر 20 درصد قطعی و 10 درصد مثبت میانگین معدل نمرات امتحانات نهایی پایه دوازدهم در پذیرش کنکور و تغییر محتوای بسیاری از دروس را از جمله حساسیت های این پایه خواند و  افزود: با توجه به اینکه دانش آموزان فرصت کمی جهت آمادگی برای کنکور را دارند، باید با نگاه ویژه به این پایه ،تلاش کنیم  تا خروجی قابل قبولی را داشته باشیم.

این مقام مسئول با تاکید بر نظارت، کنترل و ارزشیابی مستمر ، تصریح کرد: تمرکز بر مدیریت آموزشی ، برنامه تعالی و تشکیل کمیته های بهبود کیفیت در مناطق و مدارس باید مورد توجه جدی تر قرار گیرد تا شاهد نتایج بهتری در آینده باشیم.

شفیع پور در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با اجرای موفق طرح های آموزشی و تربیتی شاهد تحول مثبت در حوزه آموزش متوسطه باشیم.

به اشتراک بگذارید :