24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ ۰۸:۳۵:۴۸
کد مطلب:  709369
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در گردهمایی معلمان جدید الورود:
نقش الگویی معلم در یادگیری غیر مستقیم دانش آموزان بسیار موثر است

گردهمایی معلمان جدید الورود اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور مسئولان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های تهران و جمعی از آموزگاران فارغ التحصیل از دانشگاه فرهنگیان در سالن ولایت این اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد احسانی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به نقش الگویی معلم و تاثیر رفتار و کردار او در یادگیری غیر مستقیم دانش آموزان، به تبیین مولفه های خودآگاهی معلمان پرداخت و گفت: ویژگی های جسمانی، توانایی ها و مهارت ها، نقاط ضعف و قوت، افکار و احساسات و باورهای معلمین همگی در الگوبرداری دانش آموزان از آنها بسیار موثر است.

و ی با تاکید بر تا شناخت دقیق معلمین از خود و دانش آموزان، تصریح کرد: با شناخت دقیق است که مسیر ارتقاء و پیشرفت تحصیلی و تربیتی دانش آموزان به بهترین شکل ممکن هموار می گردد و نباید فراموش کنیم که آثار خدمات معلمی تا ابد در جامعه باقی خواهد ماند.

احسانی معلمی را ذاتا شغلی ارزشمند و متعالی دانست و خاطرنشان کرد: باید از این فرصت برای خدمت بیشتر و اثر بخش به جامعه استفاده نمود و در راه توسعه فرهنگی و آموزشی کشور عزیزمان گام برداریم.

گفتنی است ،در این گردهمایی که به همت اداره آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران تشکیل گردید، همکاران جدید الورود به آموزش و پرورش با برخی ازکارکردهای حرفه ای و استلزمات اداری این شغل آشنا شدند.

به اشتراک بگذارید :