1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ ۱۰:۴۶:۵۷
کد مطلب:  707992
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
برنامه ریزی پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی را جهت دهی می کند

نشست فصلی کارکنان حوزه معاونت آموزش متوسطه با حضور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی این اداره کل برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ضمن تقدیر و تشکر  از تلاش  همکاران در طول سال تحصیلی گذشته و فرآیند آماده سازی مدارس و استقبال از سال تحصیلی جدید (پروژه مهر)،با اشاره به وضع کمی و کیفی شهرستان های استان تهران در زمینه آموزش و تجهیز مدارس گفت : با توجه به افزایش تعداد دانش آموز در مقاطع مختلف، 56 مدرسه  و 614 کلاس جدید، احداث و آماده  بهره برداری شده است.

وی با اشاره به رشد 30 درصدی نسبت به سال تحصیلی گذشته اظهار داشت : در همین راستا 78 هزار مترمربع به فضاهای آموزشی شهرستان های استان تهران اضافه شده است.

 

شفیع پور ضمن تاکید بر عدالت آموزشی تصریح  کرد :  در زمینه عدالت آموزشی در شهرستان های استان تهران در جایگاه خوبی قرار داریم و  امیدوار هستیم با برنامه ریزی و هدفمندی ،گامهای اثربخش تری  در خصوص عدالت و کیفیت آموزشی برداریم.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران استقرار پایه دوازدهم، برون سپاری، آموزش ضمن خدمت و بازآموزی کتب جدید التالیف، کمیته های بهبود کیفیت، تاکید بر سیستم های هوشمند آموزشی و تجهیز کارگاه ها و آزمایشگاه ها ،مشخص کردن دروس و مدارس لازم التوجه، بازآموزی آیین نامه ها برای مدیران و مسئولان جهت کاهش تخلف های احتمالی، توسعه کلاس های موضوعی، برنامه ریزی در مسابقات و جشنواره ها، توجه ویژه به شورای دانش آموزی و جلسات دبیران و توانمند سازی مدیران، برنامه تعالی مدیریت در مدارس و طرح ایران مهارت را از طرح ها و برنامه های معاونت متوسطه دانست و افزود:ایجاد انگیزه و روابط  انسانی مناسب بین کارکنان و تزریق روحیه نشاط و خود باوری در فضا ی کاری و مدارس، کیفیت خروجی دانش آموزان فارغ التحصیل را ارتقاء خواهد داد .

           

 

گفتنی است ،جلسات فصلی  کارکنان معاونت آموزش متوسطه در راستای  انتقال تجربیات و ایجاد محیط صمیمی جهت پیشبرد اهداف آموزشی و پرورشی معاونت آموزش متوسطه هر سه ماه یکبار برگزار می گردد.

 

 

به اشتراک بگذارید :