11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ ۱۱:۳۶:۳۰
کد مطلب:  707425
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خوزستان اعلام کرد:
افتتاح دبیرخانه راهبری کشوری حسابداری در استان خوزستان

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خوزستان از افتتاح دبیرخانه راهبری کشوری حسابداری مالی و بازرگانی رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش در استان خوزستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، جمشید کمایی پیش از ظهر شنبه 14 مهر ماه 97 در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار روابط عمومی، اظهار کرد: دبیرخانه راهبری کشوری حسابداری با شعار" تعامل افکار، تفاهم اضداد، تعالی جایگاه" به عنوان رابط وزارت آموزش و پرورش و گروه های آموزشی رشته حسابداری در استان های مختلف کشور فعالیت می کند.

 

وی در ادامه افزود: شناسایی سرگروه های رشته حسابداری در رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش، دریافت برنامه عملیاتی از سرگروه های رشته حسابداری و استفاده بهینه از تخصص و تجربه سرگروه ها در استانداردهای مهارتی که در آن مهارت بیشتری دارند از مهم ترین برنامه های این دبیرخانه است.

 

کمایی با بیان اینکه هدف مهم دبیرخانه راهبری کشوری حسابداری نظارت بر اجرای دقیق برنامه های درسی است، خاطر نشان کرد: کیفیت بخشی به فرایند آموزش با بررسی محتوای برنامه های درسی، تعامل اطلاعات و تجربیات همکاران سراسر کشور و ارائه روش های تدریس برتر میسر می شود.

 

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خوزستان در پایان با اشاره به اینکه دبیرخانه راهبری کشوری حسابداری در صدد فراهم آوردن فرصت های برابر آموزشی برای همه دانش آموزان است، گفت: گروه های آموزشی به عنوان مجامع آموزشی، پرورشی و پژوهشی با بهره گیری از تجارب حرفه ای صاحب نظران آموزش و پرورش و جلب مشارکت دبیران در فرایند تعلیم و تربیت همراه معلم و همسفر دانش آموز است.

گفتنی است؛ دبیرخانه راهبری کشوری حسابداری در استان یزد مستقر بوده است که از اول مهرماه سال تحصیلی فعالیت خود را در استان خوزستان آغاز کرده است.

به اشتراک بگذارید :