8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ ۱۴:۵۹:۲۶
کد مطلب:  706386
باشگاه خبرنگاران جوان

ضارب معلم مشهدی دستگیر شد/ تیم ویژه ای علت این حادثه را پیگیری می کنند

مدیر روابط عمومی آموزش وپرورش استان خراسان رضوی گفت : اولیا دانش آموزی که اقدام به درگیری با یکی از معلمان کرده بود، دستگیر شده است .

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مجیدی فر مدیر روابط عمومی آموزش وپرورش استان خراسان رضوی  گفت:درگیری اولیاء دانش آموز با معلم در مدرسه قلی‌زاده ابتدایی پسرانه در ناحیه ۲، معلم‌ را راهی بیمارستان کرد.

وی گفت: پس از درگیری والدین دانش آموزی با معلم  مدرسه ، وی به مرکز درمانی منتقل و مداوا گردید.

وی با بیان اینکه سازوکارهای قانونی برای رسیدگی به شکایات و برخورد در حوزه فعالیت معلمان داریم، ادامه داد : خط قرمز ما حفظ حرمت مدرسه است که در این حادثه خدشه به فضای آموزشی ما وارد شده و منجر به ایجاد التهاب و استرس برای معلمان و دانش آموزان گردیده است.

مجیدی فر گفت : تیم ویژه ای برای بررسی علت این حادثه با توجه به مدارک و مستندات نیروی انتظامی، اورژانس و مدیر تشکیل شده است که موضوع را پیگیری می کنند .

 

جزئیات حادثه از زبان مدیر آموزش وپرورش ناحیه 2

روحانی نیا مدیر آموزش وپرورش ناحیه دو مشهد هم در باره جزئیات حادثه گفت: روز قبل از این اتفاق دانش آموزی در کلاس شیطنت می‌کند و معلم یک ضربه به صورت وی می‌زند.

وی افزود: روز بعد پدر دانش آموز به همراه یکی از دوستان خود در هنگام تغییر شیفت که ازدحام دانش آموزان زیاد است به مدرسه آمده و در همان لحظه اولیه مواجهه با معلم به او حمله کرده و همکار فرهنگی را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد.

 مدیر  آموزش وپرورش ناحیه دو مشهد تصریح کرد: در همین هنگام یکی دیگر از معلمان برای جدا کردن و فیصلۀ موضوع وارد صحنه می‌شود که او هم مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد.

به اشتراک بگذارید :