16 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ ۱۴:۵۶:۰۰
کد مطلب:  706371
مدیرکل کمیته امداد خوزستان در حاشیه آیین عاطفه ها اعلام کرد:
برگزاری همزمان آیین عاطفه ها در 8 هزار مدرسه خوزستان/ پیش بینی جمع آوری 75 میلیارد ریال کمک نقدی در آیین عاطفه های امسال

مدیرکل کمیته امداد خوزستان از برگزاری همزمان آیین عاطفه ها در 8 هزار مدرسه خوزستان، جمع آوری 300 میلیارد ریال در مرحله اول آیین عاطفه ها و پیش بینی کمک 75 میلیارد ریالی کمک نقدی در مرحله دوم این آیین دانش آموزی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، مرتضی موصلی پیش از ظهر امروز 11 مهرماه 97 در حاشیه آیین مهر عاطفه ها در دبیرستان حضرت فاطمه زهرا (س) ناحیه 2 اهواز اظهار کرد: در سال گذشته دانش آموزان خیر خوزستانی بالغ بر 57 میلیارد ریال کمک نقدی در قالب آیین عاطفه ها جمع آوری کردند.

  

وی با اشاره به ساز و کار هزینه کرد این مبالغ در مدارس، خاطرنشان کرد: پس از پایان آیین عاطفه ها، این مبالغ جمع آوری و در اختیار مدارس هدف قرار می گیرد تا با تشخیص انجمن اولیا و مربیان مدارس موردنظر و با همکاری مشاوران مدرسه در اختیار دانش آموزان لازم التوجه قرار گیرد.

 

موصلی در ادامه با بیان اینکه 31 هزار دانش آموز خوزستانی تحت پوشش خدمات کمیته امداد قرار دارند، تصریح کرد: بخش عمده این دانش آموزان مربوط به خانواده های بی سرپرست و زنان سرپرست خانوار هستند.  علاوه بر این تعداد دانش آموز، هفت هزار دانشجوی کم برخوردار و نیازمند هم زیر پوشش این نهاد هستند.

 

مدیرکل کمیته امداد خوزستان در پایان گفت: پیش بینی می کنیم در مرحله دوم این آیین ملی بالغ بر 75 میلیارد ریال کمک جمع آوری شود.    

به اشتراک بگذارید :