3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ ۱۲:۱۲:۴۱
کد مطلب:  705999
در قرچک صورت گرفت؛
آیین گشایش آموزشگاه دخترانه خیری فاطمه عرب در روستای قشلاق جیتو

با حضور رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز ایران ، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، فرماندار قرچک ، رییس مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران ، مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران و جمعی از مسئولین شهری ،آموزشگاه دخترانه خیری فاطمه عرب در روستای قشلاق جیتو قرچک افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،محمدرضا حافظی رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز ایران در مراسم افتتاح آموزشگاه دخترانه خیری فاطمه عرب گفت: یکی از بزرگترین عبادت ها ، کسب علم است و توفیق خدمت در زمینه رشد فضای تعلیم و تربیت یکی از بهترین خدمت ها در جامعه است .

وی با تاکید بر اینکه  باید خداوند را شکر کنیم، که فرصت ساخت مدارس را در کشور به ما عطا کرده است ، اظهار داشت: در حال حاضر با افتخار می گویم ششصد و پنجاه هزار خیر مدرسه ساز در کشور و یک میلیون خیر مدرسه ساز در جهان داریم و این هدف سازنده مقدس را حمایت می کنیم.

حافظی، آموزش و پرورش را مهم ترین بستر توسعۀ پایدار هر جامعه دانست و افزود: هر کشوری که آموزش و پرورش موفقی داشته باشد، یقیناً جامعه ای نوین و پیشرفته خواهد داشت.

 

رئیس مجمع خیرین مدرسه‌ساز ایران با بیان این که تحریم های ظالمانه دشمنان سبب سخت شدن فعالیت های واحدهای اقتصادی در کشور شده است، تصریح کرد: در این شرایط  ،باز هم شاهد افزایش مدرسه سازی و همیاری خیرین در ساخت فضاهای آموزشی در کشور هستیم.

 

وی خاطرنشان کرد: معامله با خدا سود فراوانی دارد و مدرسه سازی در واقع حرکت در این مسیر است و فعالیت در امر دانش آموزی برکات فراوانی دارد، که خیرینی که در این مسیر حرکت کردند، به خوبی آن را حس کرده اند.

 

به اشتراک بگذارید :