24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ ۱۰:۳۰:۵۴
کد مطلب:  705290
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران
برگزاری مرحله سوم از دومین جشنواره کتابخوانی "دانایی-توانایی "

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری مرحله سوم از دومین جشنواره کتابخوانی "دانایی-توانایی " خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: مرحله سوم از دومین جشنواره کتابخوانی "دانایی – توانایی" روز دوشنبه نهم مهرماه برای دانش آموزان پسر و روز سه شنبه  دهم مهرماه برای دانش آموزان دختر دوره دوم متوسطه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری مرحله سوم از دومین جشنواره کتابخوانی "دانایی – توانایی" در کانون شهید رجایی واقع در ناحیه 2 ری ، تاکید کرد:  باتوجه به فرآیندی بودن جشنواره  کتابخوانی ، ورود به مرحله کشوری مستلزم شرکت در مرحله استانی است.

   هاشمی تصریح کرد: دانش آموزانی جواز حضور و شرکت در محله استانی را دریافت می کنند  که در دو مرحله مدرسه ای و منطقه ای موفق به کسب برتری شده باشند.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه مرحله سوم این جشنواره راس ساعت 9 صبح تاریخ های ذکر شده برگزار خواهد شد ، خاطرنشان کرد:  در نهایت 12 نفر از کل دانش آموزان به مرحله کشوری این جشنواره راه پیدا خواهند کرد.

 گفتنی است ،شهرستانهای استان تهران ،سال گذشته در این جشنواره ،دربین  استانهای کشور موفق به کسب مقام دوم شد.

به اشتراک بگذارید :