1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ ۱۰:۱۶:۴۹
کد مطلب:  704753
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران
برگزاری جلسه هیات رییسه ورزش دانش آموزی شهرستانهای استان تهران

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از تشکیل جلسه هیات رییسه ورزش دانش آموزی شهرستانهای استان تهران در سال تحصیلی 98-97 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای اسان تهران با اشاره بر لزوم پیوند فعالیت های ورزشی دانش آموزان با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تاکید کرد: باید فعالیت های ورزشی دانش آموزان در سال تحصیلی جدید با برنامه ریزی فرایندها همراه باشد.

 

در ادامه احمد ساریجالو رییس هیات ورزش دانش آموزی شهرستان های استان تهران با اشاره به  چشم انداز  هیات تا سال 1400   گفت: جذب20 درصد از کل دانش آموزان در فعالیت های ورزشی و قرارگرفتن در میان سه استان برتر کشور از جمله اهداف این هیات می باشد.

 

وی، نهضت داوطلبی و اولویت های آموزشی نیروی انسانی را از اولویت های سال آتی هیات یاد کرد  و افزود: هیئت ورزش دانش آموزی با رویکرد تربیت اجتماعی و کاهش آسیب های اجتماعی در رویدادهای ورزشی پیش رو فعالیت خواهد کرد.

 

ساریجالو ادامه داد : با همت اعضای هیات ورزش دانش آموزی ، فعالیت های ورزشی مدارس با برنامه و راهبری مناسب دنبال خواهد شد و لذا این هیات بر آن است تا، اهداف اجتماعی فرهنگی، کاهش آسیب های اجتماعی را در فعالیت های خود مد نظر قرار دهد.

 

گفتنی است هیات ورزش دانش آموزی شهرستان های استان تهران از چندین کمیته تشکیل شده است که ،کمیته مدیریت و هماهنگی هیات،کمیته منابع انسانی(استعدادیابی ، ورزشکاران،آموزش،  داوران، مربیان )،کمیته ورزش قهرمانی (فنی، دختران، پسران)، کمیته روابط عمومی و فرهنگی و کمیته مالی و بازاریابی را شامل می شود.

 

 

به اشتراک بگذارید :