22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ ۱۳:۳۴:۱۹
کد مطلب:  703822
طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛
رئیس جدید اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان منصوب شد

با صدور حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجانشرقی و اعطای آن توسط معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی استان، سید حسین موسوی به عنوان رئیس جدید اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان منصوب شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ با ابلاغ حکم مسئولیت از طرف مدیر دستگاه تعلیم و تربیت آذربایجانشرقی و اعطای آن توسط معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی استان، سید حسین موسوی به عنوان رئیس جدید اداره برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی آموزش و پرورش استان منصوب و از تلاشهای ناصر رنجبر نوازی در طول مدت تصدی این پست قدردانی شد.

شایان ذکر است که سید حسین موسوی هم اکنون با 20 سال سابقه دانشجوی دکتری آموزش انگلیسی بوده و پیش از این در سوابق کاری خود، کارشناسی آموزش متوسطه اداره کل، معاون مالی بنیاد ملی نخبگان دفتر تبریز، کارشناسی و مدیریت مراکز فرهنگی و آموزشی سماء را در کارنامه خود دارد.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی و مجموعه کارکنان آموزش و پرورش استان ضمن تبریک این انتصاب، توفیق و سربلندی روزافزون هر دو عزیز را در کلیه شئونات زندگی از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماید.

 

به اشتراک بگذارید :