14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ ۱۱:۱۹:۱۴
کد مطلب:  703102
درآستانه برگزاری جشن عاطفه ها در شهرستان ماهنشان صورت گرفت؛
جلسه هماهنگی آموزش و پرورش و کمیته امداد امام (ره)

درآستانه برگزاری جشن عاطفه ها در سال تحصیلی 98-97 در شهرستان ماهنشان ،جلسه هماهنگی آموزش و پرورش و کمیته امداد امام (ره) با حضور مدیران و معاونان مربوطه ، تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ماهنشان، به منظور هماهنگی  بین نهاد آموزش و پرورش وکمیته امداد امام (ره) برای اجرای جشن عاطفه ها در مدارس شهرستان ، مدیران و معاونان مربوطه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

حیدری ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان در این جلسه اظهار داشت : هدف از برگزاری این جشن فرهنگ سازی و یادآوری به دانش آموزان است تا بدانند  بین همکلاسی هایشان افراد نیازمندی وجود دارند که باید به آنها کمک شود.

وی همچنین در ادامه جلسه گفت : با توجه به شرایط اقتصادی موجود در جامعه باید به یاری نیازمندان خصوصا دانش آموزان بی بضاعت بپردازیم و در حد توان تلاش کنیم این دانش آموزان  با کمک های مادی و معنوی ، از تحصیل لذت ببرند.

محمدی ، رئیس کمیته امداد شهرستان ماهنشان در این جلسه تاکید کرد : تلاش خواهیم کرد تا دانش آموزانی که تمکن مالی ندارند سال تحصیلی جدید را بدون سرخوردگی آغاز نمایند و تمام تمرکز خود را برای تحصیل علم بکار گیرند و همچنین درآمدهای حاصل از جشن عاطفه ها در هر مدرسه، صرف دانش آموزان همان مدرسه خواهد شد و تلاش می کنیم این امر به سرعت انجام شود.

گفتنی با هماهنگی های به عمل آمده در این جلسه مقرر گردید در هفته آتی از مدارس برگزار کننده جشن عاطفه ها ، بازدید شود و در دبستان شهید صلاحی شهر ماهنشان ، جشن عاطفه ها به شکل نمادین و با حضور مسئولین این شهرستان برگزار گردد.

به اشتراک بگذارید :