14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ ۱۱:۳۴:۲۵
کد مطلب:  703095
به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛
روایت گری حماسه های دفاع مقدس برای دانش آموزان

به مناسبت هفته دفاع مقدس مراسم روایت گری حماسه های و ایثارگری رزمندگان دفاع مقدس برای دانش آموزان آموزشگاه دکتر ثبوتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ایجرود، همزمان با هفته دفاع مقدس، با حضور فرمانده سپاه ناحیه شهرستان ایجرود ، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان  و جمعی از مسئولین شهرستان در هنرستان کار و دانش دکتر ثبوتی مراسم روایت گری حماسه های و ایثارگری رزمندگان دفاع مقدس انجام شد .

در حاشیه این دیدار،شریعتی، معاون پرورشی و تربیت آموزش و پرورش ، ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) گفت: امنیت امروز در کشور ما به خاطر خون های ریخته شده شهدای عزیزمان در دوران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم می باشد؛ لذا وظیفه همه ما این است که راه و روشی که شهدا با پیروی از مکتب عاشورا پیمودند را ادامه دهیم .

شریعتی با اشاره به  برنامه های مهم در هفته دفاع مقدس که توسط آموزش و پرورش شهرستان ایجرود انجام می شود، خاطر نشان کرد: خاطره گویی توسط رزمندگان، نواختن زنگ مقاومت در مدارس، اجرای صبحگاه سراسری، پخش سرودهای حماسی ویژه دفاع مقدس، یادواره شهدای مدافع حرم، دیدار با خانواده معظم شهدا و شرکت دانش آموزان و فرهنگیان در نماز جمعه از جمله مهم ترین برنامه های این هفته می باشد.

به اشتراک بگذارید :