14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ ۱۰:۴۱:۴۶
کد مطلب:  703015
با هدف ارتقای کیفی امور آموزشی و پرورشی مدارس روستایی:
جلسه هماهنگی راهبران آموزشی دوره ابتدایی شهرستان ابهر برگزار شد

با حضور سرپرست آموزش و پرورش ابهر وبا هدف ارتقای کیفی امور آموزشی و پرورشی مدارس روستایی جلسه هماهنگی راهبران آموزشی دوره ابتدایی شهرستان ابهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ابهر جلسه هماهنگی راهبران آموزشی دوره ابتدایی به ریاست داود معروفخانی سرپرست آموزش و پرورش ابهر و با حضور اسماعیل افشاری معاون آموزش ابتدایی و نعمت توحیدی کارشناس مسئول آموزش ابتدایی در محل اتاق این مدیریت برگزار شد.

سرپرست آموزش و پرورش ابهر در این جلسه  مهم‌ترین مسئولیت راهبران آموزشی را ارتقای شاخص های تربیتی و آموزشی در مدارس روستایی عنوان کرد و بر انسداد مبادی بی سوادی از طریق نظارت بر ثبت نام کلیه دانش اموزان تاکید کرد.

معروفخانی با اشاره به لزوم اجرای طرح روستا مرکزی در برخی از مناطق اظهار داشت: با وجود مشکلات و تنگناهای مالی در آموزش و پرورش جذب کلیه کودکان لازم التعلیم  و بازمانده از تحصیل از اولویت‌های کاری این مدیریت است.

 وی بازدید های مستمر از مدارس، ارائه خدمات راهنمایی و مشاوره ای به معلمان و کارکنان مدارس ، نیازسنجی و تعیین اولویت های آموزشی معلمان تحت پوشش، حضور در شورای آموزگاران، هدایت معلمان در زمینه استفاده از روش های نوین آموزشی با تاکید بر روش های تلفیقی در کلاس های چندپایه و پیگیری اقدامات معلمان و مدرسه در زمینه شناسایی دانش آموزان با نیازهای ویژه و دارای اختلالات یادگیری را از وظایف راهبران عنوان کرد.

به اشتراک بگذارید :