24 ذیقعده 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ ۱۶:۲۶:۳۱
کد مطلب:  702779
کریمی معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران:
برگزاری نمایشگاه دستاوردهای اردوگاه های دانش آموزی کشور

نمایشگاه دستاوردها و امکانات اردوگاه های دانش آموزی کشور از 15 الی 19 مهرماه در اردوگاه کشوری میرزاکوچک خان رامسر برگزار می شود

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، نمایشگاه دستاوردها و امکانات اردوگاه های دانش آموزی کشور از 15 الی 19 مهرماه در اردوگاه کشوری میرزاکوچک خان رامسر برگزار می شود. در این نمایشگاه اردوگاه های دانش آموزی شهر تهران نیز غرفه متفاوتی را برپا خواهند نمود.

عبدالرسول کریمی معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران با اعلام این خبر افزود: اردوگاه های شهید رجایی رامسر، فاطمه الزهرا(س) ماهدشت، شهید چمران تهران، ابوذر دارآباد، حافظ دماوند و شهید دیباجی آبسرد اردوگاه های شهر تهران هستند که در برپایی غرفه نمایشگاهی دستاوردهای اردوگاهی شرکت خواهند نمود.

کریمی به تشکیل کارگروهی در خصوص ارائه امکانات و توانمندی های اردوگاه های مناطق و شهر تهران اشاره کرد و افزود: علیرغم وجود امکانات مناسب در عرصه و اعیان اردوگاهی شهر تهران سرانه دانش آموزی اردوگاهی پایتخت مناسب نمی باشد. در همین راستا در نظر است با توسعه کمی و کیفی فعالیتهای فرهنگی و آموزشی- پرورشی در مدارس پوشش بیشتری ویژه متربیان در نظر گرفته شود.

معاون پرورشی و فرهنگی شهر تهران اظهار امیدواری کرد اردوگاه های دانش آموزی با درخشش در نمایشگاه دستاوردهای اردوگاهی کشور زمینه معرفی بیشتر فضاهای پرورشی را فراهم نمایند

به اشتراک بگذارید :