20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ ۰۹:۵۵:۰۴
کد مطلب:  702436
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
آغاز فرآیند نوزدهمین دوره مسابقات پرسش مهر ریاست محترم جمهور

با طرح سوال رییس جمهور محترم فرآیند نوزدهمین دوره مسابقات پرسش مهر 19 ،کلید خورد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  در تشریح این خبر گفت: همه ساله روز اول مهر ماه رئیس جمهور محترم سوالی به منظور شناخت و شکوفایی استعداد ها و خلاقیت های فرهنگی و هنری در دانش آموزان ، فرهنگیان و اولیاء ، مطرح می نماید که امسال نیز همچون سال های گذشنه زنگ بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی  همراه با سوال رییس جمهور در مدارس نواخته شد.

 

وی با اشاره به سوال پرسش مهر 98-97 توسط رئیس جمهور محترم با عنوان" در سال گذشته چه مهارتهایی در مدرسه آموختید و برای امسال چه انتظاراتی دارید؟ " تاکید کرد: پرسش مهر یک فراخوان همگانی است و هدف از طرح سوال فعال نمودن مدیران ، معاونین و مربیان پرورشی مدارس ، مشارکت حداکثری دانش آموزان و ایجاد انگیزه در دانش آموزان و فرهنگیان هنرمند و ادیب نسبت به مسائل تربیتی و روز جامعه می باشد.

 فولادوند ادامه داد: دامنه اجرایی مسابقات پرسش مهر 19، از مرحله مدرسه تا مرحله کشوری است  و ده رشته  با عناوین ،طراحی پوستر ،نقاشی، کاریکاتور ،عکس ،مقاله پژوهشی ،شعر ،داستان کوتاه ،فیلم کوتاه ، وبلاگ ، سرودهمگانی و نمایشنامه نویسی را در بر می گیرد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران درپایان خاطرنشان کرد: در همین راستا اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در جهت تحقق اهداف و ترویج سیاست مدرسه محوری و توسعه فرهنگ مشارکت،  در همه مدارس استان، نسبت به اجرای هرچه مطلوب تر این دوره  از مسابقات ،برنامه ریزی های  لازم را انجام خواهد داد.

 

 

به اشتراک بگذارید :