24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ ۰۹:۵۰:۵۳
کد مطلب:  702433
معاون پرورشی وفرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران
برگزاری نشست سالانه کارشناسان و کارشناس مسئولان قرآن،عترت ونماز

همزمان با ایام الله شهادت سید و سرور شهیدان نشست کارشناسان و کارشناس مسئولان قرآن،عترت ونماز در اردوگاه شهید محمد منتظری شهریار برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی وفرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های استان با اشاره به اهمیت برنامه های حوزه قرآن،عترت ونماز از فعالیت های مثمر ثمر و متعدد همکاران در مناطق و مدارس تقدیر کرد و افزود: هدف از اجرای طرح و  برنامه های مختلف  این حوزه  را جذب حداکثری، فراگیری و ایجاد نشاط در بین دانش آموزان و همکاران است.

 هاشمی،با اشاره به طرح های مهم این حوزه ، تصریح کرد: نقش برنامه های قرآن،عترت و نماز در رشد و تربیت دینی و مذهبی دانش آموزان بی بدیل است و باید در این راستا با برنامه ریزی درست و دقیق حرکت کرد.

گفتنی است در این نشست با بررسی وضعیت عملکرد مناطق در طول سال گذشته ،ازناحیه 1 ری در زمینه مسابقات استانی قرآن،عترت و نماز،فعالیت ها و برنامه های سالانه و طرح مصباح الهدی ، ناحیه  2 ری درزمینه  مسابقات استانی قرآن،عترت و نماز،چهاردانگه در فعالیت ها و برنامه های سالانه،شهر قدس در برنامه طرح مصباح الهدی  و اسلامشهر در جشن تکلیف دختران پایه سوم ابتدایی،فعالیت ها و برنامه های سالانه و مسابقات استانی قرآن،عترت و نماز تقدیر گردید.

           

 

به اشتراک بگذارید :