14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ ۱۱:۵۸:۲۹
کد مطلب:  701949
به مناسبت بازگشایی مدارس در شهرستان ماهنشان صورت گرفت ؛
سخنزانی پلیس راهور در دبستان شهید ملکی ماهنشان

به منظور افزایش ایمنی دانش آموزان در عبور و مرور و آشنایی با قوانین ترافیکی ، سروان علی بیگلو پلیس راهور در دبستان شهید ملکی ماهنشان سخنرانی کرد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان ، با هماهنگی معاونت آموزشی آموزش و پرورش  با پلس راهور این شهرستان ، سروان علی بیگلو  در مورخه 3 مهرماه سال جاری نکات مهمی در مورد قوانین راهنمایی و رانندگی به دانش آموزان یادآور شد.

سروان علی بیگلو  خاطر نشان کرد : شما دانش آموزان در کنار تحصیل لازم است با قوانین راهنمایی و رانندگی آشنا باشید و به آن عمل کنید تا حوادث ترافیکی را کاهش دهیم . دانش‌آموزان عزیز نه تنها در  امر ترافیک مدرسه ، بلکه در همه امور راهنمایی و رانندگی نیز باید به جامعه و شهروندانشان کمک کنند .

وی  همچمچنین گفت : من در اینجا باید از همه دانش‌آموزان عزیز سراسر کشور که همیار پلیس هستند و از همه نیروهای پلیس کشورمان به‌ویژه پلیس راهور تشکر و سپاسگزاری کنم که وقتی دست به دست دهیم می‌توانیم معضل ترافیک را به یک سامان مناسب در خیابان‌ها و رانندگی‌ها تبدیل کنیم .

علی بیگلو در ادامه گفت : آغاز سال تحصیلی جدید فرصت مغتنمی است تا نیروی انتظامی مراتب سپاس و قدرشناسی خود را به معلمان متعهد، دلسوز و فرهنگیان بصیر و سخت کوش که با همت و تلاش مضاعف خویش در راستای تربیت آینده سازان این مرزو بوم گام بر می دارند، اعلام دارد.

به اشتراک بگذارید :