1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ ۱۱:۴۵:۳۹
کد مطلب:  701924
رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها در آیین گرامی داشت هفته دفاع مقدس؛
شما فرهنگیان حاملان محتوا و ارزش ها به نسل آینده هستید

آیین گرامی داشت هفته دفاع مقدس و صبحگاه مشترک کارکنان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران صبح امروز درمحوطه و سالن ولایت این اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، آیین گرامی داشت هفته دفاع مقدس و صبحگاه مشترک کارکنان اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با حضور رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، مدیرکل امور شاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش ،مدیرکل بنیاد شهید استان تهران ، رییس دانشگاه فرهنگیان استان تهران ،مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، اعضای شورای معاونین، مدیران و معاونین مناطق ۲۱ گانه شهرستانهای استان تهران، در اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برگزار شد.

رستمی رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها ضمن خرسندی از حضور در جمع فرهنگیان ایثارگر شهرستان های استان تهران ، گفت : جای بسی افتخار است برای من که امروز در جمعی حضور دارم که حاملان علم و ایثار هستند .

وی ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، اظهار داشت : انسان ها به ظاهر و در محاسبات مادی به یکدیگر شبیه می باشند و آنچه که تفاوت ها را مشخص می کند محتوا و ارزش های درونی انسان ها است .

وی ادامه داد:  آنچه  که امام حسین (ع) را پیروز کرده و نهضت آن را در تاریخ جاودان می سازد محتوای حرکت امام حسین (ع)است نه شکل ظاهری و صوری آن .

رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها با تاکید بر اینکه قدرت اندیشه و باور ورای قدرت اسلحه است ، تصریح کرد:  آن چه هفته دفاع مقدس را برای ما ارزشمند کرده و آن را گرامی میداریم این است که هفته دفاع مقدس گرامی داشت به پاخواستن  و ایستادگی یک ملت در برابر تمام بدخواهان و بد خواهی هاست .

حجت الاسلام والمسلمین رستمی با تاکید بر نقش فرهنگیان در انتقال ارزش های دفاع مقدس ، خاطرنشان کرد: شما معلمین عزیز و ایثارگر، حاملان انتقال محتوا به نسل آینده می باشید و انتقال ارزش های دفاع مقدس به نسل های دیگر برعهده شماست .

 

گفتنی است در این مراسم از رزمندگان و ایثارگران فرهنگی شهرستان های استان تهران تقدیر شد.

به اشتراک بگذارید :