14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۳۰ ۱۷:۳۰:۰۰
کد مطلب:  701567
مدیر آموزش و پرورش در نماز جمعه مطرح نمود
در سال تحصیلی جدید به دورترین روستای شهرستان مدرسه و معلم اختصاص داده ایم

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه : در اول مهر هیچ کلاسی بدون معلم نخواهد بود

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه  مدیر آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه در نماز جمعه مورخ 30 شهریور ماه 97  به عنوان سخنران پیش از خطبه به ایراد سخنرانی پرداخت.

حجت الاسلام مجتهدی امام جمعه موقت شهرستان سلطانیه در خطبه های نماز جمعه ضمن تشکراز مدیریت و مجموعه آموزش و پرورش شهرستان بیان داشت : محورجامعه سالم داشتن آموزش وپرورش فعال و پویا است.

در ابتدای نماز جمعه این هفته سخنران پیش از خطبه ضمن گرامیداشت ایام محرم ، هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدا و به خصوص شهدای شهرستان سلطانیه، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در سال تحصیلی گذشته و  آماده سازی مدارس جهت بازگشائی در طول تابستان در قالب پروژه مهر ارائه نمود. 

مهدی زمانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه با اشاره به تعمیرات کلی و جزیی صورت پذیرفته در مدارس گفت : خوشبختانه به جزتعدادی از مدارس بقیه مدارس شهرستان دارای سیستم گرمایشی استاندارد می باشند.

 وی در ادامه سخنانش بیان داشت : در اول مهر هیچ کلاسی بدون معلم نخواهد بود وامسال با توجه به مهاجرت معکوس درروستا ها در روستای چمرود برای 2 نفر دانش آموز اول ابتدایی مدرسه ومعلم اختصاص داده ایم.

مهدی زمانی در ادامه  به تشریح  برنامه های متمرکز شهرستان و بخش باغ حلی پرداخته و افزود: مراسم متمرکزی در مدرسه سروش به عنوان روز شکوفه ها و همچنین زنگ مهر و مقاومت  یکم مهر در مدرسه شرف برگزار خواهد شد.

وی افزود :  برنامه زنگ مهر و مقاومت در کلیه مدارس شهرستان اجرا خواهد شد .

مهدی زمانی با بیان این که در محدوده 10 تا 20 سال طبق آمار اداره کل آموزش وپرورش استان زنجان خوشبختانه فرد بی سوادی در سطح شهرستان نداریم به تشریح عملکرد های نهضت سوادآموزی و برنامه های پیش رو برای سال بعد در این حوزه پرداخت.

 

گفتنی است در نماز جمعه این هفته شهرستان از دانش آموزان شهرستان که در مسابقات قرآنی استانی موفق به کسب رتبه شده بودند با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد.

 

به اشتراک بگذارید :