20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ ۰۸:۴۲:۴۵
کد مطلب:  700702
با حضورمعاون وزیر و رییس مرکزملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان وزارت آموزش و پرورش؛
زنگ مهر در مدارس استعدادهای درخشان شهرستان های استان تهران نواخته شد

همزمان با سراسر کشور زنگ آغاز سال تحصیلی جدید با حضورمعاون وزیر ورییس مرکزملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان وزارت آموزش و پرورش درناحیه یک ری نواخته شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مهاجرانی رییس مرکزملی پرورش استعدادهای درخشان  و دانش پژوهان جوان وزارت آموزش و پرورش ضمن  تبریک فرارسیدن آغاز سال تحصیلی 1397 ، گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تسلیت شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) اظهار داشت: تحصیل در مدارس استعدادهای درخشان یک ویژگی است که از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی با اشاره به ایام گرامی داشت هفته دفاع مقدس ، تاکید کرد: پرچم جمهوری اسلامی ایران به ما هویت می دهد و حضرت امام حسین  (ع) در اندیشه ما جادارد .

معاون وزیر و رییس مرکز ملی استعدادهای درخشان همچنین از تغییر مرکز ملی استعدادهای درخشان به سازمان خبر داد و گفت: این تغییر در جهت استقلال این مجموعه ، کیفیت بخشی بیشتر به فعالیتهای آموزشی و پرورشی ، ارتقاء مهارتهای اجتماعی  و علمی دانش آموزان و رفع مشکلات ساماندهی ، می باشد.

مهاجرانی ادامه داد: دانش آموزان سمپاد باید با تمام ویژه گی های منحصر به فرد و استعداد خدادادی خود  ضمن امید به آینده درخشان و تاثیر گزاری شان در مدیریت آینده  کشور در جهت رشد و تعالی آن کوشا باشند .

وی  علم و معنویت را دو بال برای پیشرفت علمی ، فرهنگی و اجتماعی دانست و افزود:حیات سمپاد مدیون نگاه ویژه و حمایتهای مقام معظم رهبری است و ما وظیفه داریم با تمام وجود در مسیر فرمایشات ایشان  قدم برداریم .

گفتنی است ، رییس مرکزملی پرورش استعدادهای درخشان  و دانش پژوهان جوان وزارت آموزش و پرورش درپایان با حضور در جمع دبیران دبیرستان های سمپاد آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران حضور یافت و با آنان به گفتگو نشست.

 

 

به اشتراک بگذارید :