20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ ۱۲:۰۵:۰۰
کد مطلب:  699946
با حضور معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور
زنگ بازگشایی سال تحصیلی 98-97 در اسلامشهر نواخته شد

زنگ بازگشایی سال تحصیلی 98-97 با حضور معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور صبح امروز همزمان با سراسر کشور در اسلامشهر نواخته شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل ازاسلامشهر، سال تحصیلی 98-97 با نواختن زنگ دبیرستا ن دخترانه ام البنین اسلامشهر توسط معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور ،همزمان با سراسر کشور آغاز شد.

معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید ، با اشاره به قیام حضرت ابا عبذالله احسین (ع) و نهضت عاشورا گفت:امام حسین (ع) شخصیت بزرگی است که برای پاسداری از دین ونمایاندن چهره واقعی اسلام قیام کرد و برای این کار تمام تلاش خویش را به کار گرفت.

 وی افزود:  این مشخصه ، الگویی است که به ما خاطر نشان می کند که برای تغییر و اصلاح زندگی خویش باید تلاش کنیم و با صبر و استقامت و اراده جدی دراین مسیر گام برداریم .

معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور ادامه داد: آموزش و پرورش نهادی است که باید در آن به آموزش مهارتهای زندگی توجه جدی شود و دانش آموزان ،مهارتهایی همچون مسئولیت پذیری، امور حقوقی ، و مهارتهایی که منجر به ترقی خانواده و در نهایت جامعه می شود را در آن به خوبی یاد گیرند .

ابتکار، از مسئولین آموزش و پرورش که در فراهم نمودن این روز خاطره انگیز برای دانش آموزان زحمات ارزنده ای را متقبل شده اند، تقدیر کرد و آغاز سال تحصیلی جدید  را به همگان تبریک و برای دانش آموزان ، مربیان ، معلمان و اولیای آنان آرزوی سلامتی و تندرستی نمود.

لازم به ذکر است ، این آیین با حضور مسئولین نهادها و ادارات دولتی اسلامشهر برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :