14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ ۲۳:۱۵:۲۹
کد مطلب:  699061
پیام استاندار خوزستان به مناسبت بازگشایی مدارس

استاندار خوزستان به مناسبت آغاز فصل تعلیم و تربیت در استان پیامی منتشر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان در این پیام آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

ن والقلم ما یسطرون

 

 مهر ،بهار علم و دانش و نمادکسب دانش و علم برای فرزندان عزیزمان است و تقارن آن با ایام ماه محرم موجب افزایش بار معنوی و شور حسینی  در بین دانش آموزان و دانشجویان عزیز گردید. مهر سرآغاز تحرک فکری دانش آموزان و دانشجویان در جامعه است که بدون شک مدرسه و دانشگاه پایه و اساس شکل گیری  جامعه و آینده ایران عزیز است.

 

 معلمان و اساتید  در اندیشکده های مدرسه و دانشگاه با عشق و ایمان سخن می گویند و با زیبایی آینده ی کشور  را رَقَم می زنند و معیادگاه ساختن فردای بهترِ ایران اسلامی هستند.

 

دولت تدبیر و امید در استان خوزستان با آغاز فصل بازگشایی مدارس و دانشگاه ها این تعهد را به همه مردم استان می دهد که با آرامش و آسایش و با کلیه امکانات،  زمینه تحصیل فرزندان شما مردم شریف و عزیز مهیا می باشد .

 

افتتاح ۵۷۶ کلاس درس جدید در سراسر استان در ابتدای مهرماه و ۵۶۰ کلاس تا پایان امسال خدمت ارزنده و کم سابقه ای از سوی خدمتگزاران مردم شریف خوزستان است.

 

اینجانب فصل بازگشایی مدارس و دانشگاه ها را به همه دانش آموزان ، دانشجویان، معلمان، استادان دانشگاه تبریک عرض می نمایم و انشالله در سایه پروردگار همگی بتوانیم خدمتگزار شایسته ای برای این مردم عزیز و شریف باشیم.

 

غلامرضا شریعتی

استاندار خوزستان

 

 

به اشتراک بگذارید :