3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ ۱۳:۵۹:۵۶
کد مطلب:  698661
با حضور مدیر کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران؛
زنگ شکوفه ها در فشافویه نواخته شد

با نواختن زنگ شکوفه ها ، توسط مدیر کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران، 1هزار و 400 دانش آموز پایه اولی فشافویه راهی کلاس درس شدند.

به گزارش اداره اطلاع  رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران به نقل از فشافویه، مراسم نمادین زنگ شکوفه ها صبح شنبه 31 شهریور  با حضور مدیر کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران ، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران  ومسئولین منطقه برگزار شد .

 

 عبدالرضا فولادوند ،مدیر کل اموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران ، ضمن  عرض تسلیت  ایام محرم و گرامیداشت  یاد وخاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس،مقدم دانش آموزان  پایه اول را گرامی داشت و با اشاره به اینکه در سالهای آینده بدون شک این دانش آموزان جزئی از نظام و سیستم مدیریتی کشور خواهند بود ، اظهار داشت: نبض توسعه هر کشور در نبض کودکان آن کشور می زند.

 

وی با توصیف نو آموزان به عنوان نهال‌های باغ علم و دانش ، تاکید کرد: یکی از مهمترین عواملی که می تواند این باغ را از آفت حفظ نماید  توجه خاص به تعلیم وتربیت وکوشش در راه تعلیم وتربیت درست آنها است .

 

فولادوند در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش حیاتی خانواده در تربیت دانش آموزان افزود: والدین نباید فراموش کنند که هیچ  تعلیم وتربیتی  بدون  کمک و همراهی آنها  به درستی شکل نخواهد گرفت .

 مدیر کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران ،اصل مهم در تربیت را ارتباط وهماهنگی  تنگاتنگ  بین خانه و مدرسه  دانست و افزود: کودکان در خانواده سخنان ما را گوش نمی کنند بلکه از رفتار ما الگو می گیرند، لذا بایستی تمام  توان خود را به کار ببندیم  تا الگوی تربیتی درستی برای فرزندان خود باشیم .

 

این مقام مسئول در پایان سخنانش از همراهی وهمدلی تمامی مسئولین منطقه فشافویه با آموزش وپرورش تشکر وقد دانی کرد .

 

 گفتنی است ، مرتضی حیدری مدیر آموزش وپرورش فشافویه نیز در حاشیه این مراسم شمار نوآموزان کلاس اولی  منطقه  را در سال جاری حدود یک هزار و 400 نفر اعلام کرد و گفت: مدارس منطقه  در روز اول مهر ماه میزبان بیش از 11 هزار دانش اموز خواهند بود .

به اشتراک بگذارید :