14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۱۲ ۰۸:۲۶:۱۴
کد مطلب:  XPKX2W2K
نتایج اولین روز مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر و پسر فارس در شیراز اعلام شد

رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش فارس از اعلام نتایج اولین روز مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر و پسر سراسر فارس در شیراز خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس ، عباس حاجی زاده با اعلام این خبر گفت: در نخستین  روز برگزاری مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر و پسر فارس که هم اکنون در شیراز در حال برگزاری است، دانش آموزان شرکت کنندگان از سراسر استان  با هم به رقابت پرداختند.

وی گفت: نخستین روز مسابقات  ورزشی دانش آموزان پسر سراسر استان فارس  با  دو رشته تنیس روی میز و هندبال آغاز شد که  در رشته تنیس روی میز با اتمام بخش تیمی  این مسابقات ، تیم های برتر استان فارس  در این رشته شناخته شدند.

 حاجی زاده با اعلام اینکه ، مسابقات تنیس روی میز در بخش انفرادی ،در روز دوم انجام خواهد شد  ،ضمن اعلام نتایج تیمی مسابقات تنیس روی میز ، نتایج  به دست آمده در  رشته هند بال  را نیز به شرح زیر اعلام کرد:

مسابقات  تیمی تنیس روی میز دوره اول متوسطه پسران:

مقام اول : ناحیه 2 شیراز   - مقام دوم :  ناحیه 1 شیراز    -  مقام سوم  مشترک  : گراش و ناحیه 4 شیراز

نتایج  روز اول مسابقات هندبال  دوره اول متوسطه پسران:

 فسا 25 : پاسارگاد 17  کازرون 26 :  ناحیه  یک 13 لارستان 27 :  ناحیه سه 12 جهرم 14  :  فراشبند 11- فسا 22 :  آباده 21 کازرون22   : زرقان 6 .

رئیس اداره  تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی آموزش و پرورش فارس همچنین گفت:  در همین روز نیز مسابقات ورزشی  دانش آموزان  آموزشگاه های دخترانه فارس تنها در رشته فوتسال برگزار شد که در این رشته نتایج زیر به دست آمد:

رشته فوتسال  دوره اول متوسطه  دختران:

 میمند 2 : فسا 6-  ناحیه سه 4  : مرودشت 1  کوهمره 2 :  داراب 5- ناحیه یک صفر  :  فسا3
ناحیه سه 12  : کوهمره صفر مرودشت 3  : داراب صفر

گفتنی است ، مرحله اول مسابقات استانی دانش آموزان دختر و پسر فارس، با ورود تیم های شرکت کننده  از سراسر  استان  به شیراز ،از روز دهم  اسفند ماه آغاز و تا 22 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

مرحله دوم این دوره از  مسابقات نیز از اواخر فروردین ماه 95 ، در سایر رشته های ورزشی در مقاطع مختلف تحصیلی دختران و پسران برگزار خواهد شد و تیم ها و نفرات برتر این دوره از رقابت ها، به منظور شرکت در مسابقات ورزشی دانش آموزای سراسر کشور ،به این مسابقات اعزام خواهند شد.

به اشتراک بگذارید :