24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ ۰۸:۴۰:۵۸
کد مطلب:  697101
آغاز ثبت‌نام حضور در نمایشگاه تخصصی چهارمین جشنواره ملی اسباب‏‌بازی

ثبت‌نام حضور در نمایشگاه تخصصی چهارمین جشنواره ملی اسباب‏بازی از 26 شهریور 1397 در وب‌سایت انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی آغاز شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، بر اساس فراخوان اعلام شده از سوی دبیرخانه چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی، تمامی تولیدکنندگان حوزه اسباب‌بازی که شرایط لازم را دارا باشند می‌توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی انجمن و مطالعه قوانین و مقررات و مشاهده نقشه کلی نمایشگاه، فرم‌ درخواست و اعلام حضور خود را تکمیل و دست‌آوردهای خود را در این نمایشگاه تخصصی عرضه کنند.

 

بر این اساس، تولیدکنندگانی که تمایل به شرکت در این نمایشگاه را دارند باید دارای دست‏کم یک مجوز تولید یا یک گواهی ثبت محصول در شورای نظارت بر اسباب‌بازی و عضو انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایران باشند.

 

بر اساس این گزارش، متقاضیان به حضور در این رویداد ابتدا باید دروب‏سایت انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی بخش رویدادهای انجمن به نشانی:www.irantoyassociation.com  ثبت‌نام کنند.

 

در این گزارش آمده است، چهارمین جشنواره ملی اسباب‌بازی و نمایشگاه عرضه‌دست‌آوردهای این حوزه با رویکرد حمایت از تولید ملی با شعار «تمرین زندگی» طی روزهای 26 تا 30 آبان 1397 در تهران برگزار می‌شود.

 

این نمایشگاه با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ستاد توسعه فن‌آوری‏های نرم و هویت‏ساز ریاست جمهوری، وزارت آموزش و پرورش و انجمن تولیدکنندگان اسباب‌بازی ایران در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون در خیابان حجاب تهران برپا می‌شود.

 

گفتنی است؛ تولیدکنندگان و علاقه‌مندان در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط و چگونگی شرکت در نمایشگاه تخصصی اسباب بازی، می‌توانند با شماره تلفن 09350808870 تماس بگیرند.

به اشتراک بگذارید :