24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ ۱۰:۲۹:۵۰
کد مطلب:  695858
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
گروه بررسی و تحلیل محتوای آموزشی و پرورشی شهرستان های استان تهران موفق به کسب رتبه برتر کشور شد

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از کسب رتبه برتر گروه بررسی و تحلیل محتوای آموزشی و پرورشی شهرستان های استان تهران در سطح کشور خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: با توجه به ارزیابی بعمل آمده از سوی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش ، گروه بررسی و تحلیل محتوای آموزشی و پرورشی شهرستان های استان تهران موفق به کسب رتبه برتر کشور گردید.

بر اساس این گزارش در متن پیام تبریک رییس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش آمده است :

 

برادر ارجمند جناب آقای عبدالرضا فولادوند

مدیرکل محترم آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

احتراما با توجه به نتایج به دست آمده ،حاصل از بررسی و ارزیابی گزارش های دریافتی از عملکرد گروههای بررسی و تحلیل محتوای استان ها ضمن تبریک جهت کسب عنوان برتر و منتخب کشوری در گروه بررسی و تحلیل محتوای آموزشی و پرورشی که در سایه برنامه ریزی ، تلاش و پویایی آن اداره فراهم گردیده است ، مراتب تشکر و سپاس خود را اعلام میداریم .

 

گفتنی است ، فولادوند کسب این موفقیت ارزنده را به جامعه فرهنگیان سخت کوش و پرتلاش شهرستان های استان تهران تبریک گفت و توفیقات روزافزون همگی را در کلیه عرصه های زندگی از خداوند منان خواستار شد .

به اشتراک بگذارید :