24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ ۱۳:۴۴:۲۴
کد مطلب:  695474
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در جلسه ساماندهی مناطق شمال شرق استان تهران:
حتی یک دانش آموز هم نباید از تحصیل باز بماند

جلسه ساماندهی مناطق شمال شرق استان تهران، با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و مدیران مناطق زیربط برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با تاکید بر اینکه ثبت نام دانش آموزان باید تا آخرین لحظه صورت پذیرد، اظهار داشت :حتی یک دانش آموز هم  نباید از تحصیل باز بماند.

وی نظارت کارشناسان آموزش بر تدوین و تهیه برنامه هفتگی مدارس ضروری دانست و افزود: باید به گونه ای برنامه ریزی شود که سطح کیفیت آموزش در مدارس بالاتر رود و همگی جوانب به درستی در نظر گرفته شود.

فولادوند با اشاره  به، به روز رسانی همکاران فرهنگی از طریق برگزاری دوره های آموزشی ، تاکید کرد:معلمین ما باید به لحاظ اطلاعات و کسب مهارت های حرفه ای کاملا به روز بوده تا بتوانند نیازهای دانش آموز امروز را مرتفع سازند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود، با تاکید بر ساماندهی صحیح سرویس های دانش آموزی ، تصریح کرد: سرویس های دانش آموزی از جمله مواردی است که از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و حتما باید سلامت وسیله نقلیه و همچنین راننده سرویس به شدت مورد بررسی و تایید قرار گیرد.

این مقام مسئول همچنین برگزاری کلاس های آموزش خانواده را از اولویت های اصلی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سال تحصیلی جدید دانست و خاطرنشان کرد: بالا رفتن سطح آگاهی و دانش والدین در پیشگیری از بسیاری از آسیب های اجتماعی بسیار موثر است .

 

به اشتراک بگذارید :