3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ ۱۰:۴۱:۲۸
کد مطلب:  695221
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
کسب عناوین مختلف در ششمین المپیاد کشوری دانش آموز آماده

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از کسب عناوین مختلف در ششمین المپیاد کشوری دانش آموز آماده، طرح دادرس خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد رحیم معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در این باره گفت: دانش آموزان دختر و پسر شهرستانهای استان تهران در ششمین دوره مسابقات کشوری "المپیاد دانش آموز آماده "که به میزبانی استان گیلان و شهر انزلی برگزار گردید ، خوش درخشیدند.

وی افزود: دانش آموزان دختر و پسر شهرستانهای استان تهران توانستند در رشته های اطفاء حریق ، اسکان اضطراری ، حمل مصدوم  ، پناهگیری و خروج ایمن ، آزمون کتبی و مسابقات جانبی پرتاب کیسه و پازل بافی عناوین مختلفی را از آن خود کنند.

رحیم در تشریح این خبر اظهار داشت : در این رقابتها دانش آموزان دختر شهرستان های استان تهران در رشته اطفاء حریق و رشته اسکان اضطراری رتبه دوم و دررشته حمل مصدوم رتبه سوم رابدست آوردند و در مسابقات جانبی پازل بافی و پرتاب کیسه موفق به کسب عنوان اول و دوم این دوره از رقابت ها شدند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ادامه داد:همچنین دانش آموزان پسر استان در رشته های پناهگیری و خروج ایمن ،آزمون کتبی ، اطفاء حریق ، مقام دوم و در رشته اسکان اضطراری رتبه سوم از آن خود کردند.

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :