3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ ۱۰:۱۶:۳۳
کد مطلب:  695187
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در فیروزکوه:
توسعه گفتمان در راستای حل مشکلات ضروری است

جلسه ساماندهی مناطق شمال شرق استان تهران، با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و مدیران مناطق، در فیروزکوه برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: کیفیت بخشی به امور مدارس از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است که لازمه آن آموزش های ضمن خدمت برای معلمین است.

 

وی عامل برخی از مشکلات دانش آموزان را بی اطلاعی و نا آگاهی اولیا دانست و افزود: آسیب های اجتماعی، مسائل روانی، مهارتهای زندگی و دوستیابی از مسائل بسیار با اهمیت است که نباید به سادگی از کنار آنان گذشت .

فولادوند با تاکید بر بالابردن سطح آگاهی اولیای دانش آموزان ، اظهار داشت:  بعضا اولیا با نادیده گرفتن این موارد مشکلاتی را برای دانش آموزان به وجود می آورند که این امر، ضرورت آموزش انجمن اولیا را می طلبد.

 

مدیرکل  آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران بخش اعظم رضایت مندی آموزش و پرورش را بدنه اصلی آن یعنی معلمان عنوان کرد و افزود: توسعه گفتمان در راستای حل مشکلات ضروری است

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: تفویض اختیار در چارچوب قانون موجب پیشرفت در کارها می گردد و باید در مسیر قانون مسئولیت ها را به خود مدرسه واگذار کنیم.

به اشتراک بگذارید :