16 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ ۰۹:۲۰:۴۸
کد مطلب:  695129
رئیس اداره حراست اداره کل آموزش و پرورش استان در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان:
وظیفه حراست دفاع از حقوق فرهنگیان و خانواده های آنان است

با حضور نعمت اله محمدی رییس اداره حراست آموزش و پرورش استان زنجان،محمد بالائی فرد به عنوان کارشناس جدید حراست اداره آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان معرفی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان به نقل از شهرستان ماهنشان، نعمت اله محمدی رئیس اداره حراست آموزش و پرورش استان زنجان ضمن ضمن شرکت در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان، با ارائه شاخص های حراستی به بررسی آنها پرداخت و ضمن اشاره به وظایف و نقش حراست در اداره آموزش و پرورش اظهار کرد : حراست در واقع بازوی مدیر اداره می باشد و وظیفه خطیر حراست پشتیبانی و دفاع از حقوق فرهنگیان و خانواده های آنان است.

وی  در ادامه خصیصه های مهم مسئولین حراستی را صیانت از همکاران و حفظ حریم افراد، جذب حداکثری و تبدیل فرهنگ امنیتی به امنیت فرهنگی دانست.

  همچنین نادر محمد حیدری مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان نیز در ادامه جلسه اظهار داشت : وظیفه اصلی حراست، مواظبت از سلامت اداره است، چرا که هر اداره جهت نیل به اهداف خود به سلامت درونی و بیرونی نیاز دارد و وظیفه خطیر مراقبت از سلامت کارکنان را در برابر انواع و اقسام انحراف های موجود به عهده دارد.

در پایان مراسم از زحمات رحمان ساریجالو کارشناس سابق حراست این اداره قدردانی و محمد بالائی فرد به عنوان کارشناس حراست آموزش وپرورش شهرستان ماهنشان معرفی شد.

 

به اشتراک بگذارید :