24 ذیقعده 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ ۱۷:۲۵:۰۰
کد مطلب:  694256
مراسم تجلیل از ستارگان ورزش مدارس استان آذربایجان شرقی و تلاشگران المپیاد ورزش دانش آموزان
پاشایی: محبت کردن ضامن سلامت روح و جسم است/صادقی: پشتیبانی و حمایت ۵۰ مدرسه قهرمان استانی در المپیاد ورزشی

مراسم تجلیل از ستارگان ورزش مدارس استان آذربایجان شرقی و تلاشگران المپیاد ورزش دانش آموزان صبح امروز در باشگاه فرهنگیان تبریز برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، مراسم تجلیل از ستارگان ورزش مدارس استان آذربایجان شرقی و تلاشگران المپیاد ورزش دانش آموزان صبح امروز در باشگاه فرهنگیان تبریز برگزار شد و دانش آموزان مقام آور کشوری، مربیان، مدیران و روسای ادارت با اهداء لوح سپاس مدیرکل آموزش و ‍پرورش تقدیر شدند.

جعفر پاشایی سلامتی روح و روان انسان را در سایه محبت دانست و ادامه داد: کار ورزشکاران با ایجاد روحیه و نشاط و صحنه های اخلاقی که خلق می کنند در راستای همین محبت است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان صمیمیت،دوست داشتن، هم دلی، هم زبانی و مهربانی و هماهنگی را در هر کاری مشکل گشا عنوان کرده و بیان کرد: تجلیل از موفقیت های انسان امیدبخش زندگی است بمانند همین کاری که شما امروز انجام می دهید.

وی اذعان داشت آموزش و پرورش استان گوی سبقت را در معرفی تبریز۲۰۱۸ گرفت و چندین مسابقات کشوری که در استان برگزار شد دلیل بر این ادعا بوده و باید قدردان بود.

پاشایی تاکید کرد: فضای بانشاط هر اندازه در مدرسه و جامعه بیشتر باشد به انسجام اجتماعی کمک شایانی کرده است.

مسئول دستگاه تعلیم و تربیت استان در پایان یادآور شد: ما با چیزهایی که به دست می آوریم زندگی می کنیم ولی با چیزهایی که می بخشیم زندگی می سازیم.

پشتیبانی و حمایت ۵۰ مدرسه قهرمان استانی در المپیاد ورزشی

رسول صادقی نیز در ادامه ی این آیین تاکید کرد: شکوفایی دانش آموزان در میادین ملی ورزشیُ بی شک افتخار آفرینی جهانی را رقم می زند.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان اظهار داشت: قهرمانان ورزش دانش آموزی ماندگارترین فرزانگان هستند که کشور از یمن وجودشان بهره مند است.

وی در پایان خاطرنشان شد: در مسابقات ورزش دانش آموزی کشور بیش از ۵۰ مدرسه قهرمان حامی و پشتیبان بودند و حاصل آن کسب ۱۰۰ها مدال رنگارنگ کشوری در رشته های مختلف بود.

به اشتراک بگذارید :