22 ذیقعده 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ ۰۸:۱۲:۵۴
کد مطلب:  693755
با حضور وزیر آموزش‌وپرورش صورت گرفت؛
برگزاری آئین تکریم و معارفه معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش‌وپرورش

با حضور وزیر آموزش‌وپرورش آئین تکریم و معارفه معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش ‌وپرورش برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از وزارت، عصر امروز  آئین تکریم و معارفه معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش‌وپرورش با حضور سید محمد بطحایی در ساختمان شهید رجایی برگزار شد.

در این مراسم از زحمات یوسف نجفی معاون سابق حقوقی تجلیل و حکم انتصاب امیرعلی نعمت الهی  توسط وزیر آموزش‌وپرورش به وی اعطا شد.

معاون سابق  حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش‌وپرورش نیز در این آئین اظهار کرد: حوزه معاونت حقوقی یکی از معاونت‌های مهم و پرکاری است که نیازمند صبر و تعامل است لذا  همراهی و تعامل خوبی که بین آموزش‌وپرورش و نمایندگان مجلس برقرارشده است  نتیجه نوع مدیریت این معاونت در یک سال اخیر است.

وی افزود:  در برنامه ششم توسعه تلاش کردیم ۲۵ حکم قانونی برای معلمان وارد کنیم در بودجه  ۹۷ با تلاش‌هایی که صورت گرفت  بیش از ۶هزار و۷۰۰ میلیارد تومان سهم آموزش‌وپرورش را افزایش دادیم.

نجفی تصریح کرد: در این مدت سعی کردیم آموزش‌وپرورش  را در جامعه و در بین دستگاه‌ها به‌عنوان یک اولویت  مطرح کنیم.

معاون جدید حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش‌وپرورش  در این آئین اظهار کرد: امیدوارم بتوانم با کمک همکاران حوزه حقوقی و امور مجلس  سیاست‌های وزیر آموزش‌وپرورش  را در این حوزه به‌خوبی اجرایی کنم.

 

به اشتراک بگذارید :