1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ ۱۳:۳۷:۴۸
کد مطلب:  692806
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در ناحیه 2 ری،
تشکیل کمیته ی مبارزه با فساد مالی و اداری در آموزش و پرورش

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در نشست تخصصی کمیته پروژه مهر ناحیه 2 ری از تشکیل کمیته ی مبارزه با فساد مالی و اداری دراداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند درنشست تخصصی کمیته پروژه مهر ناحیه 2 ری  گفت : برای جلوگیری از هرگونه حیف و میل در اموال عمومی و بیت المال ،کمیته ی مبارزه با فساد مالی و اداری در اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران تشکیل شد .

 

وی با تاکید بر جدیت کار این کمیته  اظهار داشت: روال کار این خواهد بود که این کمیته پس از ثابت شدن تخلف در ابتدا حق و حقوق بیت المال را از فرد متخلف به صندوق دولت  بازگردانده و سپس پرونده را به شعب قضایی عودت خواهد داد.

 مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید بر اینکه نمی گذاریم در حالی که برخی از مردم در زیر بار فشار اقتصادی هستند اموال مردم به یغما برود ، تصریح کرد: حرکت این کمیته به صورت مستمر و همیشگی خواهد بود و در کنار این موضوع  از اشخاص پاکدست و ایثارگر و کسانی که در مسیر احقاق حقوق  مردم گام مثبتی برمی دارند نیز تقدیر و تشکر می کنیم .

به اشتراک بگذارید :