3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ ۱۳:۳۶:۳۳
کد مطلب:  692771
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
سوگواره احلی من العسل در حرم امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری سوگواره احلی من العسل در حرم امام خمینی (ره) همزمان با روز ششم ماه محرم الحرام و به یاد حضرت قاسم ابن الحسن(ع) خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهرانف عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در تشریح این خبر گفت: به منظور تجدد پیمان نوجوانان حسینی با حماسه سازان قیام کربلای حسینی (ع) و همزمان با روز ششم ماه محرم الحرام (روز بزرگداشت حضرت قاسم ابن الحسن علیه السلام) دانش آموزان سیزده ساله شهرستانهای استان تهران با حضور پرشور خود در حرم امام خمینی (ره) یاد و خاطره این شهید نوجوان کربلا را گرامی می دارند.

 

وی افزود : این مراسم روز یکشنبه 25 شهریور ماه با حضور دانش آموزان پسر مناطق 21 گانه شهرستانهای استان تهران در حرم امام خمینی (ره ) برگزار خواهد شد.

 

فولادوند با اشاره به اینکه ، برگزاری اینگونه مراسم ها زمینه ای فراهم می کند که آموزه های ارزشمند عاشورا برای نوجوانان تداعی شود، تاکید کرد:  دانش اموزان باید با شناخت بیشتر نسبت به قیام سید الشهدا(ع) در جهت احیای امر به معروف و نهی از منکر که از اهداف اصلی قیام حضرت بوده تلاش نمایند.

 

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به اینکه امسال برگزاری این سوگواره 5 روز قبل از بازگشایی مدارس می باشد،تصریح کرد: باید تمام تلاشمان را به کار ببندیم تا با برنامه ریزی صحیح، امسال نیز همچون سالیان گذشته با حضور پرشور نوجوانان شهرستانهای استان تهران این مراسم برگزار شود.

به اشتراک بگذارید :