21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ ۱۰:۵۶:۳۱
کد مطلب:  692618
در راستای برنامه های ستاد مرکزی پروژه مهر شهرستان های استان تهران
نشست پروژه مهر و ساماندهی نیروی انسانی مناطق پاکدشت و قرچک

نشست مشترک مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با مسئولین کمیته های شش گانه شورای پروژه مهر مناطق پاکدشت و قرچک به میزبانی شهرستان ورامین برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پاکدشت ، ظهر روز یک شنبه نشست مشترک مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و شورای معاونین اداره کل با مدیران و مسئولین کمیته های شش گانه شورای پروژه مهر 97 مناطق پاکدشت و قرچک در سالن جلسات مدیریت آموزش و پرورش شهرستان ورامین برگزار شد.

 

عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران در این نشست ضمن تشکر از منطقه ورامین به خاطر میزبانی این جلسه ، اظهار داشت: این نشست ها در راستای همفکری و حل مشکلات مناطق صورت می گیرد و با حضور در شهرستان های سعی داریم تا ، مشکلات و موانع پیش رو  را از نزدیک و در سریع ترین زمان ممکن برطرف سازیم.

 

وی ،ثبت نام و حل مشکلات اتباع خارجی  ،برنامه ریزی مناسب جهت توزیع کتب درسی ، برگزاری کلاس های ضمن خدمت ویژه همکاران پایه دوازدهم ، ساماندهی مناسب نیروی انسانی،دعوت از تمامی مسئولین منطقه ای و استانی در برنامه آغازین سال تحصیلی ،نظارت دقیق بر سرویس مدارس دانش آموزان، آموزش مدیران جدید الانتصاب و ارائه  گزارش تلاش ها وکوشش های همکاران به عنوان خدمت های انجام شده  به مردم را در راستای اهداف پروژه مهرضروری دانست و افزود: با توانایی و همدلی که در بین همکاران فرهنگی مان در شهرستانهای استان تهران مشاهده کرده ام به امید خدا شاهد آغاز سال تحصیلی خوبی خواهیم بود.

 

فولادوند ، در بخش دیگری از سخنان خود تاکید کرد: از الویت های مهم آموزش و پرورش موضوع آموزش خانواده است که باید همانند سال های قبل با جدیت دنبال گردد و ما باید خانواده ها را به تناسب نیازهایشان از آسیب ها آگاه سازیم .

 مدیر کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران ادامه داد: پیگیری پروژه های منطقه و اطلاع رسانی از پروژه های قابل افتتاح ، حساسیت در استفاده از اموال بیت المال و  تکریم ارباب رجوع توسط مدیران مدارس از دیگر مسائلی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

 

فولادوند ، با اشاره به تقارن بازگشایی مدارس  با ایام شهادت امام حسین (ع) و همچنین هفته دفاع مقدس ، هماهنگی با ناحیه مقاومت سپاه شهرستان در برگزاری مراسمات و دعوت از خانواده های معظم شهداء را لازم دانست وتصریح کرد:در این ایام باید برای دانش آموزان  به تبیین زوایای خاموش محرم و اهداف امام حسین (ع) در قیام عاشورا پرداخت  و هفته دفاع مقدس  را که  بزرگترین صحنه هنر نمایی مردم و بویژه دانش آموزان وفرهنگیان در  دفاع جانانه از خاک میهن بود  را در برنامه آغازین مدارس مد نظر قرار داد .

 

در این نشست مسئولین شش گانه شورای پروژه مهر 97 مناطق پاکدشت و قرچک به ارائه گزارشی از اقدامات ستاد پروژه مهر مناطق خود پرداختند.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :