3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ ۱۰:۵۵:۰۳
کد مطلب:  692592
مدیرکل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در ورامین،
باید حضور بدون دغدغه معلم و دانش آموز در کلاس درس فراهم شود

در راستای برنامه های ستاد مرکزی پروژه مهرشهرستان های استان تهران ،نشست ساماندهی نیروی انسانی با حضورمدیرکل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در ورامین بر گزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسا نی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از ورامین  ، عبدالرضا فولادوند،.مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  در جلسه قطبی شورای پروژه مهر که با حضور اعضای شورای معا ونین  اداره کل ، روسای آموزش و پرورش شهرستا نهای ورامین ، قرچک ، پیشوا ، جواد آباد ، پاکدشت ومسئولین کمیته های شش گانه شورای پروژه مهر مناطق جنوب شرق استان تهران همراه بود ، اظهار داشت:ما باید از داشته های خود به نحو احسن استفاده نماییم و با مدیریت صحیح بیشترین بهره را از امکانات خود به دست آوریم.

 

وی اظهار داشت : باید از تمام ارگانها برای ارتقای آموزش و پرورش استفاده نمود ،چرا که دانش آموزان که سرمایه های اصلی کشور هستند در آموزش و پرورش شکل می گیرند.

فولادوند، ادامه داد: باید همه نهادهای استانی و شهرستانی را در پروژه مهر سهیم نماییم ، تا به یک گفتمان همگانی تبدیل شود.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، با تأکید بر اهمیت پروژه مهر در آماده شدن مدارس ، جهت حضور بدون دغدغه معلم و دانش آموز در کلاس درس افزود : ساماندهی صحیح نیروی انسانی یکی از مهم ترین اولویت های  پروژه مهر است که باید به درستی به آن پرداخته شود .

وی ضمن تشریح وضعیت نیروی انسانی در آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ،تصریح کرد: باید با آسیب شناسی ضعف ها و مشکلات پروژه مهر درسال تحصیلی گذشته ،به گونه ای عمل کنیم که در سال تحصیلی پیش رو با کمترین ضعف ، در بازگشایی مدارس روبرو باشیم.

 

گفتنی است این جلسه   با حضور کمیته های توجیه تبلیغ ، سا ماندهی ، تایید صلاحیت ، ارزیابی و عملکرد ، تعمیر و تجهیز و انتصابات بر گزار گردید .

 

 

به اشتراک بگذارید :