3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ ۱۱:۱۰:۰۹
کد مطلب:  692092
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در قدس:
برنامه درسی مدارس باید متناسب با نیازهای روحی وآمادگی ذهنی دانش آموزان باشد

جلسه ستاد پروژه مهر و کمیته برنامه ریزی شهرستان قدس با حضورمدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و شورای معاونین در سالن جلسات مدیریت اموزش و پرورش شهر قدس برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به نقل از قدس ، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران
با تأکید بر ساماندهی مناسب نیروی انسانی در مدارس با اولویت کلاس درس افزود : برنامه درسی هفتگی مدارس باید مورد توجه قرار گیرد و تدوین آن باید متناسب با نیازهای روحی ، روانی و آمادگی ذهنی دانش آموزان و با در نظر گرفتن بهبود کیفیت آموزشی باشد.

فولادوند، از برگزاری کلاس های آموزش ضمن خدمت پایه دوازدهم به صورت مجازی خبر دادو گفت: ترتیب دادن مراسم خوشامد گویی و آموزش مهارت های اداری به دبیران جدید الورود در دستور کار قرار گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، با اشاره به برنامه آغازین مدارس تاکید کرد: با توجه به ایام عزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) باید با استفاده از کارشناسان توانمند فرهنگ صحیح عاشورایی را به دانش آموزان معرفی نماییم و معرفت آنان را در شناخت عمیق نهضت حسینی ارتقا دهیم.

وی ، همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس وتقارن زیبای بازگشایی مدارس با این هفته گفت : شایسته است با کمک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، برادران بسیجی و حافظان خون شهداء ، ایثارگری ها و جانفشانی های ایثارگران و شهدا را برای دانش آموزان تبیین نماییم.

 

فولادوند، در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سرویس مدارس گفت : شرط لازم برای ما امن بودن سرویس های حمل و نقل دانش آموزی است و هم راننده و هم مسیر حمل ونقل باید مورد تأیید و مناسب باشد.

 

به اشتراک بگذارید :