20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ ۱۰:۰۷:۱۱
کد مطلب:  690137
مدیرکل امور اداری و تشکیلات مطرح کرد ؛
اتمام فرآیند نقل و انتقالات معلمان برای سال تحصیلی جدید

مدیرکل امور اداری و تشکیلات گفت: فرآیند نقل و انتقالات معلمان برای سال تحصیلی جدید به پایان رسیده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش  به نقل از ایسنا، حسین‌بُر، با اشاره به اتمام فرآیند نقل و انتقالات معلمان اظهار کرد: نقل و انتقالات فرهنگیان به دو طریق درون استانی و برون استانی انجام می‌شود وبرای تهران سقف ورود تا ۲۰۰۰نفر باز بود که تا هفته گذشته تقاضای ۱۵۰۰نفر تایید شده است.

 

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه کار نقل و انتقال برون استانی نیز به اتمام رسیده و نتایج اعلام شده است، خاطرنشان کرد: همکارانی که با تقاضای آنها موافقت شده باید برای سازماندهی به استانی که معرفی شده‌اند، مراجعه کنند.

 

حسین‌بر درباره نقل و انتقالات به شهر تهران که در سال جاری ممنوعیت آن به علت کمبود نیرو در پایتخت برداشته شده بود نیز گفت: سقف ورودی به تهران را تا ۲۰۰۰ نفر باز گذاشته بودیم تا با  توجه به کمبودهایی که در تهران وجود دارد بتوانیم ساماندهی مطلوب‌تری داشته باشیم. بر اساس آخرین گزارش‌های دریافتی از مدیرکل شهر تهران، تا هفته گذشته حدود ۱۵۰۰ نفر تقاضای ورود به تهران داشتند که تایید شده است.

 

وی همچنین در پاسخ به اینکه آیا امسال تبدیل وضعیت نیروهای کارمعین به پیمانی و پیمانی به رسمی در دستور کار قرار خواهد گرفت عنوان کرد: تبدیل وضعیت فرهنگیان قراردادی به پیمانی و پیمانی به رسمی نیازمند قانون است و نمی‌توانیم خلاف قوانین اقدام کنیم. نیروهای پیمانی به رسمی حتما باید در آزمونی شرکت کنند و پذیرفته شوند.  تبدیل وضعیت  نیروهای قرارداد معین به پیمانی هم قوانین خاص خود را می‌طلبد که فعلا در این باره قانون و ابلاغیه‌ای نداریم.

به اشتراک بگذارید :