21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ ۰۹:۳۹:۱۱
کد مطلب:  689507
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در ملارد:
پروژه مهر نماد تلاش و کوشش برای ساختن ایران فرداست

ستاد پروژه مهر ملارد با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و هیات همراه در اتاق شورای آموزش و پرورش ملارد تشکیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه پروژه مهر، یک پروژه ملی است که تمام اقشار جامعه را تحت الشعاع خود قرار می دهد اظهار داشت: پروژه مهر نماد تلاش و کوشش برای ساختن ایران فرداست.

 

وی ،با اشاره به آغاز فعالیت های ستاد پروژه مهر از بهمن ماه سال گذشته، افزود: پروژه مهر در شهرستان های استان تهران  از بهمن ماه کلید می خورد و تلاش همکاران پس از 8 ماه در اول مهر به ثمر می نشیند.

 

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با تاکید بر ثبت نام دانش آموزان در سامانه سناد و رفع مشکل ثبت نام دانش آموزان اتباع قبل از بازگشایی مدارس ، تصریح کرد: کلاس بندی ها بر اساس ثبت نام دانش آموزان صورت می گیرد و متعاقبا صدور ابلاغ همکاران و سازماندهی نیروی انسانی بر همین اساس اجرایی می گردد.

 

این مقام مسئول کلاس های آموزش خانواده را دومین مجموعه اولویتی در آموزش و پرورش خواند و گفت: اگر می خواهیم از کیفیت آموزشی خوبی برخوردار شویم باید اولیای دانش اموزان را آموزش دهیم تا روند آموزش و پرورش در خانه ادامه یابد.

 

فولادوند، آموزش حقوق شهروندی، سبک زندگی، قانونمداری به اولیا دانش آموزان وپیشگیری از آسیب های اجتماعی را از آموزش های بسیار ضروری دانست و افزود: همچنین در پروژه مهررعایت قانون در برون سپاری ها و مزایده ها، نظارت بر توزیع کتب درسی، شاداب سازی مدارس، سازماندهی مطلوب نیروی انسانی و آموزش نیروهای جدید الورود از دیگر مواردی است که باید مورد توجه و پیگیری جدی قرار گیرد.

به اشتراک بگذارید :