1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ ۱۲:۳۸:۲۴
کد مطلب:  689124
مدیرکل اموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در اسلامشهر:
تشکیل ستاد حمایت از تضییع حقوق دانش آموزان و اولیا در هنگام ثبت نام

نشست کمیته برنامه ریزی آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر با محور ساماندهی نیروی انسانی با حضور مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،هیات همراه ، شورای معاونین و مسئولین دوره های تحصیلی در سالن شورای آموزش و پرورش شهرستان اسلامشهر تشکیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل  آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به اینکه کمبود نیروی انسانی مهم ترین چالش آموزش و پرورش در سال جاری است ،گفت : باید با برنامه ریزی و مدیریت درست شاهد مهری پر نشاط برای دانش آموزان باشیم.

وی با اشاره به کمبود نیروی انسانی در اسلامشهر ، اظهار داشت: باید با دقت نسبت به استخراج آمار و ارقام مربوطه اقدام و پیش بینی های لازم را در این خصوص انجام داد.

فولادوند با تاکید بر برنامه ریزی‌های دقیق در حیطه‌های مختلف از جمله ساماندهی نیروی انسانی ،تصریح کرد:  با تلاش ، مدیریت و تجربه عوامل ساماندهی امیدواریم با موفقیت از این مرحله عبور نماییم.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران شفاف سازی ، ایجاد روحیه تعامل وتوجه به شایستگی ها را از نقاط برجسته توانمند سازی مدیران دانست و افزود: تشکیل ستاد حمایت از تضییع حقوق دانش آموزان و اولیا در هنگام ثبت نام ضروری است .

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه باید تلاش کنیم سطح رضایت مندی مردم را بالا ببریم و بستر مناسبی برای تحصیل فرزندان این مرز و بوم فراهم نماییم یادآورشد : با توجه به وضعیت آسیب های اجتماعی در جامعه و خطری هایی که در کمین دانش آموزان است، باید در ساماندهی نیروهای پرورشی ، مشاوره و مراقبین سلامت ،دقت لازم را کرد که مدارس آسیب پذیر شناسایی و در اولویت اصلی قرار گیرند.

 

شایان ذکر است ، در این جلسه ، آخرین وضعیت نیروی انسانی منطقه ، نیروهای انتقالی ، بازنشستگان و برخی از مسائل حوزه ساماندهی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفته و مصوباتی اتخاذ گردید.

 

 

به اشتراک بگذارید :