10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۲ ۰۸:۲۱:۲۸
کد مطلب:  t2XvbeCM
مدیر کل آموزش و پرورش فارس در آیین افتتاح پروژه های ورزشی ناحیه 4 شیراز خبر داد :
ساخت 8 زمین چمن مصنوعی در آموزش و پرورش فارس

مدیر کل آموزش و پرورش فارس از ساخت 8 زمین چمن مصنوعی و تکمیل پروژه مجموعه ورزشی بعثت شیراز،در سال جاری در سطح استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و  روابط عمومی آموزش  و پرورش فارس ، حمید رضا آذری در آیین  افتتاح  پروژه های  ورزشی  ناحیه چهار شیرازگفت: با توجه به بروز آسیب های اجتماعی نوپدید که امروزه بیش از پیش جوانان و نوجوانان ما را تهدید میکند، بهترین و موثرترین اقدام، توسعه و راه اندازی فضاها و امکانات ورزشی است .

آذری با اشاره  به کمبود های  امکانات و تجهیزات ورزشی در شهر شیراز گفت:  احداث و تکمیل چنین مجموعه های ورزشی از نیازهای ضروری جوانان است.

وی افزود: با این اقدامات می توان جوانان و نوجوانانمان را از انحرافات، خمودی و بی انگیزگی دور کرده و زمینه رشد و بالندگی و ایجاد  نشاط و هیجان آنها را فراهم کنیم.

مدیر کل آموزش و پرورش فارس  گفت: با فراهم کردن زمینه های مناسب، می توانیم از بین همین  نوجوانان و جوانان افرادی را تربیت کنیم که  در آینده ای نزدیک بتوانند به عنوان  ستاره های درخشانی در عرصه ورزش  جهانی  برای میهن عزیزمان ایران و استان ورزش خیزمان  فارس  افتخار کسب کنند.

گفتنی است ، راه اندازی زمین چمن مصنوعی و سیستم سرمایشی و گرمایشی مجموعه ورزشی امام علی (ع) ناحیه 4 شیراز،  با هزینه ای بالغ بر سه میلیارد ریال و با همکاری ادارات کل آموزش و پرورش ، نو سازی مدارس فارس و آموزش و پرورش ناحیه 4 انجام شده است.

هم اکنون این مجموعه ورزشی ، با دارا بودن سالن ورزشی ویژه  بانوان در رشته های بدنسازی و آمادگی جسمانی، آماده پذیرش نزدیک  به 2000 دانش آموز در ناحیه چهار آموزش و پرورش شیراز  می باشد.

به اشتراک بگذارید :