20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ ۱۱:۳۰:۵۴
کد مطلب:  689046
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در چهاردانگه :
کیفیت آموزشی از اولویت های سیاست ساماندهی نیرو ی انسانی است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با حضور در منطقه چهاردانگه از روند ساماندهی فضا و نیروی انسانی منطقه بازدید کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، عبدالرضا فولاوند مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با تاکید بر با لا بردن سطح کیفیت آموزشی ، دانش آموزان را اصلی ترین سرمایه آموزش و پرورش خواند و اظهار داشت :  تمامی ظرفیت های منطقه برای آموزش و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان باید به کار گرفته شود.

 

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ،با اشاره به مهاجر پذیر بودن چهاردانگه و قرار گرفتن در همسایگی شهر تهران،  تاکید کرد: این پتانسیل خود می تواند به عنوان نقطه عطفی در آموزش و تربیت نوجوانان و جوانان دانشمند و مومن در منطقه مورد توجه قرار گیرد.

فولادوند در ادامه با تاکید بر ساماندهی بهینه نیروی انسانی ، تصریح کرد:باید با ایجاد نظم و آرامش و بهره گیری از توانمندی همکاران عزیز فرهنگی، مهری با نشاط را برای جامعه و به ویژه دانش آموزان رقم بزنیم .

گفتنی است، در این نشست سعیده سید مومن مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه با ارائه گزارشی وضعیت فضا های آموزشی و نیروی انسانی ، منطقه را مورد بررسی قرار داد.

به اشتراک بگذارید :